השם שלי היילי, אני נערה די אדיבה, אכפתית וחכמה, אבל אני גם עשיתי בחירות גרועות ברשת החברתית. כעונש, אני מוכרת את האייפוד שלי ואת הכסף שאקבל אתרום לצדקה נגד בריונות ברשת, שמעלה מודעות נגד בריונות, כי בריונות זה רע".

עוד NEXTER בעמוד הפייסבוק שלנו

את המילים האלה, הכריחה קארה שניידר, אמה של היילי, מצפון קרוליינה שבארה"ב, לכתוב על שלט ולהצטלם איתו. זאת אחרי שהאחרונה נתפסה בעצמה נוהגת בבריונות. את השלט העלתה האמא לעמוד הפייסבוק שלה, אך הוא הפך לוויראלי אחרי שעמוד הפייסבוק HOT 107 Edmonton העלה אותו, ובו קיבלה התמונה מאות אלפי לייקים ועשרות אלפי שיתופים.

אין תמונה
אמה של היילי: "עומדת מאחורי העונש באופן מלא"

חלק מהמגיבים לתמונה שיבחו את האמא וכתבו שזהו העונש הכי ראוי ומתאים למעשי בריונות. אחרים דווקא לא חשבו שהשיימינג הפומבי של האם הוא יצירתי כל כך וטענו שהיא עצמה נוהגת בבריונות כלפי בתה: "להשפיל את בתך כדי ללמד אותה איך לא להשפיל ילדים אחרים? אני תוהה מאיפה היא ירשה את זה", כתב מגיב אחד, אחר כתב: "זאת הורות נוראית", עוד גולש כתב: "זה רק יגרום לה לשנוא אותך יותר".

האמא, החליטה להגיב לביקורת והסבירה כי פרסום התמונה היה העונש האחרון מתוך סדרת עונשים "מקובלים" יותר שלא עזרו. עוד הוסיפה, שהיא לא חשבה שהתמונה תהפוך לכל כך וויראלית.

היא הדגישה כי למרות הביקורת, היא אינה מתחרטת על העונש שהטילה על בתה, ועומדת מאחורי החלטתה באופן מלא.

>> כשביקור אצל הרופא הפך לסטטוס מביך בפייסבוק שלו

>> "התעורר כי משהו התבשל, וזו לא היתה ארוחת בוקר"