אם אתם מחפשים דרך קלה ומהירה להתעשר, יש מצב שמצאנו פיתרון מדהים עבורכם: פשוט תבהו במצלמה ותעלו סרטון ליוטיוב. זה מה שעשה היוטיובר האינדונזי מוחמד דידיט; בתחילת החודש הוא העלה סרטון באורך שעתיים, בו הוא יושב על הקורס ולא עושה כלום חוץ מלבהות במצלמה. באופן תמוה למדי, הסרטון התפוצץ ברשת וצבר עד כה 1.5 מיליון צפיות, אך חשוב מכך: הוא הוביל לטרנד חדש של יוטיוברים אינדונזים שמצלמים את עצמם בוהים במשך ארבע, חמש ואפילו שמונה שעות.

מוחמד בן ה-21 העיד כי שאב את ההשראה לסרטון מעוקביו, שביקשו ממנו "סרטון חיובי וחינוכי לשם שינוי". הדבר היחיד שהוא הצליח לחשוב עליו הוא שעתיים של בהייה חסרת תכלית. "הכל התחיל מהחברה האינדונזית שגרמה לי ליצור תוכן חינוכי לצעירים", כתב בתיאור הסרטון. "לבסוף, בלב כבד ובחוסר רצון, נאלצתי להסכים".

מאז שהסרטון עף ברשת, מוחמד עסוק בלהתראיין לכלי תקשורת שונים על תהליך הצילום של הסרטון. הוא סיפר ל-Tribun News שהוא צילם אותו בין השעות 23:00 בלילה ו-01:00 לפנות בוקר, על הספה שבחדרו. אם תהיתם, הוא דאג לאכול ולהתפנות לפני הצילומים כדי "להימנע מהפרעות מיותרות".

אגב, הסרטון המקורי תוכנן להיות באורך של חמש עד עשר דקות בלבד. היוטיובר האינדונזי סיפר שהוא "נכנס לדמות" כל כך מהר, שהוא החליט להמשיך במשך שעתיים. החשש היחיד שלו, שהוריו יקראו לו והוא לא יוכל להתעלם, לא התממש. "לא ציפיתי שזה יתפוצץ ככה. כל מה שרציתי לעשות זה ליצור סרטון מצחיק עבור העוקבים שלי", סיכם.