עוד לא עבר חודש מאז העלה עמוד הפייסבוק Blossom סרטון קצר עם 7 טיפים לאחסון בגדים - וכבר הוא שבר את כל שיאי הוויראליות בפייסבוק, עם כ-310 מיליון צפיות, יותר מ-2 מיליון לייקים, יותר מ-10 מיליון שיתופים ומאות אלפי תגובות.

הסרטון, שעלה לפני 4 שבועות בדיוק, מציג במשך קצת פחות מדקה ו-40 שניות טיפים שיעזרו לכם לעשות סדר בארונות הבגדים: תלייה של בגדים באופן מדורג כשלשוניות של פחיות משמשות לתליית קולבים אחד מתחת לשני; קיפול תחתונים ואחסונם במתקן טישו, כך שניתן לשלוף אותם במשיכה; קיפול מהיר ומסודר של חולצות; סידור מגירת הגרביים; תליית חולצות צמר באופן שלא ימתח אותן; מנעת החלקת בגדים מקולבים על ידי שימוש בגומיות; ושימוש בגלילי מצופים לשמירה על צורתם של מגפיים.

העמוד שהעלה את הסרטון, אגב, מתופעל על ידי חברה שצוות ההנהלה שלה מורכב בעיקר מישראלים.

לשם השוואה, סרטון "אמא צ'ובאקה", שהוכתר על ידי פייסבוק לשידור החי הוויראלי ביותר לשנת 2016, זכה עד כה ל-170 מיליון צפיות (164 מיליון במהלך 2016). נתונים לגבי סרטונים לא חיים קשה יותר למצוא, אך לפי חברת המדידה Tubular Insights, נכון לחודש אפריל האחרון סך צפיות הווידאו בעמוד הוויראלי ביותר בפייסבוק, Unilad, עמד על קצת פחות מ-3 מיליארד. בהתחשב בכך שהעמוד מפרסם כמה סרטונים ביום, מדובר על ממוצע של פחות מ-20 מיליון צפיות לסרטון - פחות מעשירית מכפי שהשיג סרטון אחסון הבגדים של Blossom.