כולם דיברו השבוע על מיס יוטה והפדיחה שלה שנופחה מעבר לכל פרופורציה. אפרופו דברים מנופחים, כבר הגבתם על התמונה של יאיר לפיד בתחפושת של צ'רלי צ'פלין?

1. זה מה שאת לובשת?

דוח ויראלי
לא צנוע? בת ה-15 שהושפלה בנמל התעופה

"את רק בת 15, תכסי את עצמך" – כך אמר קצין ביטחון בנמל תעופה בארה"ב (TSA), לנערה בת 15 שלבשה את מה שאתם רואים בתמונה, וניסתה לטוס לטיול יחד עם החברים שלה.

לרוע מזלה של מחלקת היח"צ של נמל התעופה, אביה של הצעירה הוא מייסד אתר בוינג בוינג, שטען שבתו הושפלה וצייץ את התמונה והסיפור לכל עבר.

אחרי סערה גדולה וכמה טיפים אופנתיים, ה-TSA שחררו הצהרה רשמית שבין היתר טענה שהם "מצרים על כך שהנוסעת עברה חוויה לא נעימה ויבדקו את נסיבות האירוע".
.

2. הדלת שתגרום לכם להפסיק לישון

"נחש פותח דלתות לסיוטים שלכם", זו הכותרת שנתן אתר מאשבל לסרטון שהפיץ השבוע (למרות שהוא עלה לרשת לפני שלוש שנים). אז איך נראה הסיוט שלכם? קוראים לו יוליוס והוא נחש פיתון בורמזי לבקן באורך של כמעט חמישה מטרים. התחביב של האישה שמחזיקה אותו אצלה (מלבד להחזיק אותו אצלה), הוא ללמד אותו לפתוח דלתות, לצלם את זה ולשגר לרשת. בזמן שאתם רועדים ומצטמררים, נספר שיוליוס כבר מת כתוצאה מ"מחלה מסתורית".


 

3. האמא של המולטיטסקינג

אם חשבתם שגברים לא מסוגלים לעשות שני דברים במקביל, הכירו את בן לאפס והוא יודע לשחק כדורסל בזמן שהוא מנגן על גיטרה. אמיתי?


 

4. משפחה מודרנית

פרסומת תמימה לדגני צ'יריוס עוררה סערה גדולה בארה"ב, אחרי שהופיעו בה זוג מעורב של אישה לבנה וגבר שחור. הסערה החלה בתגובות של גולשים שזעמו על ה"משפחה המעורבת מדי", עם מגוון רחב של משפטי גזענות, אלוהים שישמור.

עכשיו הגיעה התגובה המצוינת של צ'יריוס לבלאגן, עם זוג שבטח גרם לכל השמרנים והגזענים לדמם מהעיניים.

 

5. גומיות זה כיף

אזהרה: אחרי צפייה בסרטון הבא אתם עלולים לרצות ילדים, או גומיות.

 

6. מציל את השועלים 

גור שועלים קטנטן נתקע בתוך צנצנת וכנראה הגיע למסקנה שלא יצליח להיחלץ מהצרה הזו לבד. אז כנגד כל מה שאמא שלו לימדה אותו הוא ניגש לאנשים זרים ו"ביקש" שיעזרו לו. אחר כך הוא ברח.

בונוס: אם אתם מבינים רוסית, מאוד תהנו מהתגובה של המחלצים, במיוחד אחרי שאחד מהם שואל את השועל: "ומה עם תודה?" והשני משיב בקולו של השועל "תודה".

 

7. וזאת רק חתולה עם רפלקסים בעייתיים

 

8. זה מה שהיא אמרה

ולסיום: פינת הצנזורה המיותרת בלייט נייט של ג'ימי קימל, שמדי פעם נוחתת כאן בדוח, חוזרת והפעם בגרסה שובבה מתמיד. שמישהו כבר יכין אחד כזה לנאום של פרס.


 

>> בשבוע שעבר: תסתכלו טוב, משהו לא בסדר בתמונה 

>> ולפני זה: סינדרום ילד הסנדוויץ’, התמונה העצובה שהטריפה את הרשת