בודדים הם האנשים בעולם שיצליחו לשחזר את מה ששרה קופר עשתה בארבעת החודשים האחרונים. הקומיקאית האמריקאית הצליחה להפוך מאנונימית לאושיית טיקטוק, שאפילו מתכבדת בהופעת אורח בלייט נייט המפורסם של ג'ימי קימל. כמנחה. לאחרונה קופר קיבלה גם ספיישל בכיכובה בנטפליקס ותוכנית טלוויזיה משלה. אבל איך הכל התחיל? מה היה הגורם שהזניק את הקריירה שלה? ובכן, סרטון ליפסינק של טראמפ בטיקטוק.

ברמה הטכנית, ליפסינק הוא סנכרון של השפתיים עם סאונד נבחר. זה יכול להיות השיר חדש של קארדי בי, זה יכול להיות סרטון טרנדי אחר בכלל (מה שיוצר תת-טרנד) וזה גם יכול להיות תדרוך עיתונאים או ראיון של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ. והאחרון - זה בדיוק מה שקופר בחרה. באמצע חודש אפריל, כשארצות הברית עדיין הייתה תחת סגר, קופר העלתה את סרטון הליפסינק הראשון של טראמפ. הסרטון הראשון, שבו הוא אומר בערך 400 פעמים את המילה "החלטות", התפוצץ והפך לוויראלי, אבל לא מדובר בסרטון הכי נצפה שלה. רוב הסרטונים של הקומיקאית צברו בין 500-200 אלף צפיות, עם כמה בודדים שעברו את רף המיליון צפיות - אבל השיא ללא ספק שייך לשני סרטונים ספציפיים שצברו כבר למעלה מ-3.3 מיליון צפיות כל אחד.

@whatchugotforme

How to bunker

♬ original sound - whatchugotforme

בסרטון הכי ויראלי שלה, הקומיקאית עושה לפיסינק לקטע בו טראמפ מסרב לענות כשהוא נשאל על הפסוק האהוב עליו מהתנ"ך כי לדבריו מדובר בנושא רגיש ואישי. אבל לאור עקשנותם של העיתונאים, הוא כן היה מוכן להודות שהוא בעניין של שתי הגרסאות. בסרטון השני הוא מסביר למה הוא לא מקדם עטיית חובה של מסיכות בארה"ב, למרות שהוא "לגמרי בקטע של מסכות".

@whatchugotforme

How to bible

♬ original sound - whatchugotforme

"אין לו (טראמפ) שום סאבטקסט, זה קצת מספק כשהוא נשמע עצבני", הודתה קופר בפני בן סטילר כשראיינה אותו כמחליפה של ג'ימי קימל. "לפעמים זה מתוך פחד, כי הוא לא באמת יודע על מה הוא מדבר או שהוא מבולבל". קופר סיפרה שזה בעצם מה שמניע אותה לעשות את הסרטונים הוויראלים. "אני רוצה לשים את זה מעל פני השטח. אני חושבת שזה פשוט מעניין לראות את המילים שלו יוצאות דרך פנים של מישהו אחר".

@whatchugotforme

How to mask

♬ original sound - whatchugotforme

כאמור, ההצלחה של הקומיקאית, שנטשה עבודה בגוגל לפני כמה שנים בשביל החלום שלה, לא נשארה במסך הקטנטן. בנוסף לתפקיד שלה אצל קימל, קופר קיבלה ספיישל סטנדאפ בנטפליקס שאמור לעלות בסתיו הקרוב. "שרה קופר: הכל בסדר", יכלול מערכונים וראיונות קצרים, ולפי נטפליקס, הספיישל יעסוק במספר נושאים שנמצאים על סדר היום, מפוליטיקה, גזענות ומגדר ועד הבדלי מעמדות.

כנראה שעוד לא הגענו לשיא התופעה, כי בסוף השבוע האחרון יצאו דיווחים בארה"ב שהיא תקבל סדרת טלוויזיה המבוססת על אחד משני הספרים שלה, "איך להיות מצליחה בלי לפגוע ברגשותיהם של גברים" - וכל זה קרה בזכות פופולריות שצברה באפליקציה הכי מושמצת כיום במדינתה.

@whatchugotforme

##fyp

♬ original sound - whatchugotforme

אפשר להודות שלקופר שיחק קלף. אם טראמפ לא היה דמות שנויה במחלוקת באמריקה (ובעולם כולו), לסרטונים שלה היה קשה יותר להתפרסם, ואפשר להניח שגם קופר עצמה לא חשבה שמה שיגרום להגשמת החלום שלה הוא סרטוני טיקטוק - זה כמובן לא מוריד מההישג. מה שבטוח, עצם ההצלחה שלה תביא אל חיקנו חקיינים רבים בעתיד הקרוב, אך לא בטוח שכולם יצליחו כמו הגברת הראשונה.