ג'ו וויקס, אחד ממאמני הכושר המפורסמים ביותר בריטניה, כנראה לא ישכח את האימון הזה בחיים. מוקדם יותר השבוע (שני), רגעים ספורים לפני שהתחיל להעביר אימון כושר בשידור חי למאות אלפי צופים, הוא שיחרר נפיחה רועשת במיוחד – בלי לדעת שהשידור כבר החל. הוא גילה על כך רק בדיעבד, אחרי ש-800 אלף גולשים הספיקו לצפות בסרטון. כך זה נשמע: 

"אני לא מאמין שאנחנו הולכים לנהל את השיחה הזו, אבל אני יודע כבר מה אתה הולך לשאול אותי", אמר המאמן בן ה-34 לשדר הרדיו מארק רייט כשהתארח אצלו אחרי התקרית. "אני כל כך נבוך ממה שקרה. בעצם צילמתי את האימון הראשון שלי בשעה תשע בבוקר, ולחצתי על הכפתור שמתחיל שידור חי ביוטיוב. בערך 20 שניות לפני שהשידור אמור היה להתחיל, זה פשוט ברח".

מעבר לעבודתו כמאמן כושר, וויקס גם מנוסה במיוחד בכל הקשור לניהול ערוצי מדיה חברתית: עם ההכרזה על הסגר השלישי הוא חזר לשדר אימונים בחינם, ולמעשה, כבר אסף 580 אלף לירות שטרלינג עבור שירות הבריאות המלכותי של בריטניה דרך פרסומות בגוגל. בהתחשב בכך, לא ברור איך זה קרה דווקא לו. "כשמתחילים לייב, יש בדרך כלל שיהוי של 20 דקות. הפעם, מסיבה מסויימת, הלינק נפתח והשידור החל להתגלגל", הוא הסביר.

View this post on Instagram

A post shared by Joe Wicks (@thebodycoach)

אם זה לא מספיק גרוע, וויקס לא ידע שהמצלמה קלטה את הסאונד עד שהתפרסמה על כך הכתבה הראשונה ברשת. כשראה אותה, הוא מיהר לערוך את הסרטון ולהסיר את הקטע המביך, אך זה כבר היה מאוחר מדי – כי הגולשים השתגעו לגמרי באזור התגובות. "חלק מהתגובות שקיבלתי היו פשוט קורעות מצחוק, אבל לא יכולתי לתת לזה להישאר שם לנצח".