התבדחתם על גרסתה הראשונה של מי שכונתה "מיילי המתנחלת" לשיר 'Jews can't stop' (היהודים לא יכולים להפסיק)? זה ממש לא גרם לאורית ארפא, ישראלית-אמריקאית ותושבת אריאל להפסיק. אחרי שהסרטון הראשון שלה הוגדר על ידי כלי תקשורת בארה"ב כ"הסרטון הגרוע ביותר שנעשה אי פעם", ארפא משחררת סרטון חדש ופרובוקטיבי אפילו יותר מזה הקודם לו - "Gaza wrecking ball" (כדור ההרס של עזה).

אין תמונה
מביך? די ובכל זאת, לא הצלחנו להפסיק לצפות

 

הפעם היא לא מסתפקת בריקוד אירוטי על בולדוזר או בריקוד עמוד על השלט המורה על הזכות הישראלית על השטח בכניסה לבית אל. בקליפ ארפא שוברת בתים כשפטיש בידה והיא לבושה בתחתונים וחולצת צה"ל וחולצה כתומה של הזדהות לסירוגין, משתמשת בכדור ההריסה כנדנדה, סיירוס סטייל, עם אותם תחתונים קצרצרים, אך עם  כפייה ערבית במקום חזייה, בעוד היא שרה. "הם הגיעו עם כדור הרס/ הרסו את הבתים ואת כל מה שאהבנו/ כל מה שרצינו זה לחיות את חיינו/ כל מה שהם עשו היה לשנוא אותנו/ כן, הם, שונאים אותנו".

הבוקר (ג'), ארפא טוענת כי למרות הביקורת הלא נעימה שספג הסרטון הקודם שהפיצה, היו גם דרישות לקליפ נוסף. "בעקבות דרישות רבות מצד אנשים שהגיבו לקליפ הקודם, ידעתי שאני צריכה לצאת עם סרטון נוסף ו'רקינג בול' נראה לי כמו הבחירה הברורה, כי המזרח התיכון רווי הרס", אומרת הבוקר ארפא ל-mako, "בתקופת ההתנתקות התגוררתי בגוף קטיף למשך שבועיים –  כדי להזדהות עם התושבים וכדי לסקר את המתרחש שם לאתר יהודי אמריקאי. מאז, אותו אירוע  נשאר איתי ופיתחתי סוג של אובססיה לנושא. הקליפ ל'רקינג בול', שכולו עוסק בהרס, מיד העלה בראשי את המראות האלה". ארפא טוענת שקיים דמיון מפתיע בין תושבי גוש קטיף שפונו ובין סיירוס בת ה-21, בחיבור מעט מאולץ שקשה לא לחייך במבוכה למשמעו. "היא ילדה טובה שהפכה ילדה רעה, ואני רוצה להראות שגם ההתנתקות גרמה לאנשים לאבד את תמימותם", היא מסבירה.

את הסרטון משחרר ארפא בעיתוי בעייתי - ימים ספורים לאחר מותו של ראש הממשלה לשעבר, אריאל שרון ז"ל, שהוביל את תוכנית ההתנתקות החד צדדית מרצועת עזה. "צילמתי את הקליפ לפני כשבועיים", היא אומרת, "כשחיברתי בין מיילי ובין ההתנתקות לא צפיתי ששרון ימות".