אין מצב שלא שמעתם על ילדי אינסטגרם העשירים; אלה שמעלים תמונות עם רכבי ספורט מטורללים, לובשים מותגי יוקרה ומטיילים ברחבי העולם עם מטוסים פרטיים בזמן שכולנו סגורים בבתים. אם עד כה הצלחתם להתחמק מהם, כנראה שתשמחו לשמוע שהם מתחילים בהשתלטות עוינת גם על טיקטוק.

אם באינסטגרם הם העלו תמונות שצולמו בקפידה עם תשומת לב לכל פרט ופריט, בטיקטוק הם מעלים סרטונים קצרצרים שמראים את כל ההוד וההדר בפעולה. דוגמה מהממת לכך היא שאנטל ג'פריס, כוכבת טיקטוק עם 1.3 מיליון עוקבים, שסיפקה לעוקביה הצצה לביתו של אחד מחבריה העשירים, אוסטין, תחת ההאשטאג #RichKidsOfTikTok.

@chanteljeffries

My best friends rich check! @catherinemcbroom @austinmcbroom ##fyp ##viral ##acefamily

♬ my best friends rich checkkkkk - jordyn

באחד הסרטונים ניתן לראות אותו על פסנתר הכנף במרכזה של מבואה מרוצפת שיש; מיד לאחר מכן הם עוברים לחדר המשחקים, שכולל שולחן פול ומכונות משחקים מהדור הישן. בסרטון אחר הם נוסעים ברחבי הנכס העצום עם קלנועית, והסירו ספק מלבכם: שאנטל ניצלה את ההזדמנות גם כדי לשבת במושב הנהג של האסטון מרטין ושל הפרארי של חברה.

@djdarrelll

had to repost this kinda blew up.. ##fyp ##houseparty ##movingout ##richkidsoftiktok

♬ original sound - luh dj

משתמשת אחרת שגרמה לנו להאדים מקנאה היא Ash, עם 94,000 עוקבים, שסיפקה לעוקביה הצצה למתחם הקולנוע שהקימה בביתה; מדובר בחדר קולנוע וינטג' שנראה כאילו נשלף משנות העשרים של המאה שעברה, עם וילון אדום לאורך המסך ואבן גרניט שמרוצפת בין הכיסאות. "לכל אחד יש בבית משהו 'מגניב ממש', כמו ארון נסתר או חדר קולנוע קטנטן, אבל הנה מה שיש לנו", אמרה. בסרטון אחר שהעלתה, אש צילמה את עצמה במושב הנהג של הלמבורגיני שלה, ממש ליד הפורשה וינטאג', הפרארי והלימוזינה הצהובה של משפחתה.

@_ashhhhh__

I’m back ##GhostPhotoshoot ##richkidsoftiktok ##fyp ##QuickRecipes

♬ original sound - ASH

@billsociety

##lamborghini ##money ##mexico ##richkidsoftiktok ##BLSEY @vatzby

♬ sonido original - billsociety

אבל המשתמש שבאמת גרם לנו לרצות לרדת מהארץ ולבנות את חיינו מחדש במקלט בס תחת זהות בדויה הוא זה שצילם בנונשלנטיות את האחוזה המטורללת שבה הוא גר. אין מילים. 

@raulencio

@walker be living different tho ##SnickersFixTheWorld ##wintervacay ##afterthefunction ##CepacolSickBeats ##richlife ##richboycheck

♬ my best friends rich checkkkkk - jordyn