באק (Buck), מהנדס בן 31 שמתגורר בברלין, לא רצה להזדהות בשמו האמיתי. אפשר להבין אותו: רוב המהנדסים כנראה לא רוצים שהרזומה שלהם יסתכם בפיתוח צעצועי מין חדשניים במיוחד. הויברטור שבאק בנה ללא ספק נכנס לקטגוריה הזו.

למכשיר של באק קוראים Double-Oh, וכל מה שמיוחד בו זו סוללה מותאמת אישית שמאפשרת שליטה מרחוק במכשיר. צעצועי מין עם שליטה מרחוק הם לא דבר חדש; אנחנו יכולים לשער לעצמנו שהמכירות זינקו במהלך החודשים הראשונים של התפשטות הקורונה. אבל כאן הסיפור קצת אחר, והוא כולל את אחד הניסויים החברתיים המעניינים יותר שראינו בטוויטר. אתם מוכנים? באק החליט לסנכרן את הויברטור שלו עם סקר שפרסם בחשבון שלו.

איך זה בעצם עבד? עוצמת הרטט של הויברטור נקבעה לפי הסקר. בכל פעם שהמשתמשים עשו לייק, הויברטור של באק רטט במשך 10 שניות – ובכל פעם שהמשתמשים עשו ריטוויט, הצעצוע רטט במשך 30 שניות. אגב, באק הצהיר מראש שהוא-הוא הנסיין בר המזל של הויברטור, כך שהמשתמשים שהגיבו לציוץ שלו ידעו מה הם עושים לו. למקרה שתהיתם, אנחנו מדברים על קרוב למאה ציוצים מחדש וכמעט 300 לייקים.

אגב, באק לא נשאר אנונימי לגמרי. את הפרויקט הנועז שלו הוא הציג לראשונה בהרצאה בת 18 דקות (!) שנתן בחודש בפברואר ב-xHain, מקום מפגש לגיקים בברלין. לפי ההסבר שנתן אז, הוא יכול לשלוט מרחוק בזרם שמעבירה הסוללה למכשיר וכך לשנות את עוצמת הרטט של הויברטור. וזה לא עוצר כאן: הוא יכול להעביר יותר זרם ממה שהמכשיר תוכנן לקבל.

"הסוללה היא לב-לבו של הפרויקט. ניתן לשלוט בה דרך האינטרנט, אפשר לגרום לה לפעול בדפוסים מסויימים ואפילו לתת לה יותר פוטנציאל ממה שהיא תוכננה לקבל. ניתן להשתמש בזה בכל מכשיר שיש בו בטריות AA, אבל צעצועי מין הם דרך נהדרת להציג את היכולות של הסוללה ולגרום לסערה ברשת", אמר בראיון שהעניק לאתר Mashable בהודעות פרטיות בטוויטר. "אני ממש מתעניין בשילוב המקסים שבין אינטימיות קיצונית לריחוק מוחלט שטלדילדוניקס (tele-dildo-nics) מביא עמו. זה היה די מרגש להעביר את השליטה למקום כל כך כאוטי כמו טוויטר", סיכם.