חברי הועד של בתי הספר היסודיים בצפון קליפורניה נאלצו להתפטר מתפקידם, אחרי שקיימו שיחת ועידה בפלטפורמה WebEx וריכלו על התלמידים וההורים, בלי לדעת שהפגישה פתוחה. הסרטונים שהודלפו מהפגישה בשבוע שעבר (רביעי) עוררו סערה ברחבי ארצות הברית, והם נאלצו להתפטר מתפקידם. 

"הם רוצים להתלונן עלינו כי הם רוצים את הבייביסיטרים שלהם בחזרה", אמרה הנשיאה ליזה בריזנדין, שעומדת בראש המחוז שמשרת 5,000 תלמידים. וזה כמובן לא הציטוט הכי גרוע מהפגישה: "אנחנו לבד?", שאלה אחת מחברות הוועד, לפני שפצחה בשרשרת ניבולי פה. "אם אתם הולכים להתלונן עליי, אני אז**ן אתכם. סליחה, זו מי שאני!", אמרה. בציטוט אחר מהישיבה, אחד הנאמנים גילה: "אח שלי ניהל שירות משלוחים למריחואנה רפואית והלקוחות שלו היו הורים לילדים בבית הספר".

בסופו של דבר הגיע הרגע שבו גילו המשתתפים שהפגישה פתוחה לציבור, ושצופים בה הורים לתלמידים. ברגע זה שונו הגדרות הפרטיות של הועידה, אבל התיעוד המביך כבר דלף – ואת כדור השלג הזה לא היה ניתן לעצור. "ניהלנו שיחה פרטית כי ממש נאבקנו באותו הזמן, אנחנו רוצים את הכי טוב עבור הילדים", אמרה בריזנדין. "הדברים שנאמרו הם לא טיפוסיים והם לא מה שהקהילה מצפה מהמחוז", אמר המפקח של המחוז. "אני יודע שאיבדנו את האמון של הקהילה שלנו. אין לי כוונה להמציא תירוצים. אני אחראי ואני מצטער על מה שקרה. לתלמידים שלנו מגיע יותר".

בינתיים, ההורים הזועמים פתחו עצומה להדחת הועד המנהל שצברה יותר מ-7,000 חתימות. הדוברים נאלצו להתפטר מתפקידם.