כוכב הרשת זאנדר נף (Xander Neff), בן 27 מלאס וגאס, היה תלמיד לקראת סיום תיכון כשנפצע קשה בעקבות תאונת סקי ושותק מהמותניים ומטה. מאז הוא חווה כמה טלטלות נוספות והפך להומלס, אך בסופו של דבר - נראה שהוא הצליח לשקם את חייו כנגד כל הסיכויים. 

בסרטון שעלה אמש (רביעי) בערוץ היוטיוב truly, שמציג סיפורי חיים מאתגרים ומעוררי השראה, זאנדר גילה שגדל במשפחה ענייה במיוחד. לא היה לו אבא, אמא שלו עבדה בשלוש עבודות, והוא בעצמו החל לעבוד בגיל 14. אבל שום דבר לא הכין אותו לתאונה הקשה שחווה בגיל 18, כשהבריז עם חברים מבית הספר ונסע לסקי בווסט וירג'יניה. "ניסיתי לעשות סלטה כפולה אבל נחתתי על הראש. אחרי שבועיים התעוררתי בבית החולים", הוא נזכר. לדבריו, הוא היה מרותק לכיסא גלגלים והרופאים אמרו לו שהוא לעולם לא יוכל ללכת שוב. "הרגשתי בשפל המדרגה. שכבתי במיטה ובכיתי, ניסיתי לגרום לרגליים שלי לזוז", הוא סיפר.

שנתיים אחרי התאונה הוא כבר הצליח לרוץ 3 ק"מ, ואחר כך הוא הגשים חלום ילדות והתגייס לצבא היבשה. אבל שרשרת האירועים הקשים לא נגמרה אז: סוכנת דוגמנים זרקה אותו מביתה יום אחרי שלקחה אותו תחת חסותה, והוא נותר ללא קורת גג. אז נראה שחל המפנה האמיתי בחייו. הוא נרשם לחדר הכושר הכי זול שמצא בעיר, וביקר בו כל בוקר כדי להתאמן ולהתקלח. הוא הופיע כחשפן כדי להתקיים, ובהמשך נרשם לאונליפאנס, הרשת החברתית שמאפשרת ליוצרי תוכן לגבות תשלום מהעוקבים שלהם, ומשמשת בפועל בעיקר יוצרים למבוגרים בלבד.

View this post on Instagram

A post shared by ℕ (@xander.fit)

חשבון האולנפאנס שלו סייע לו להחזיק את הראש מעל המים, אך הוא התעשר באמת אחרי שבת זוגו ייעצה לו להיכנס לעולם הקריפטו. הוא השקיע 16 אלף דולר בשלוש שנים, ולאלה בסוף הפכו ל-3 מיליון דולר. "היום יש לי 4 מכוניות לבחור מהן", הוא סיכם בסרטון. "לא יהיו לי עוד דאגות בחיים". עם 360 אלף עוקבים באינסטגרם ועסק אימונים אישיים, אפשר רק לקוות שהעתיד הכלכלי שלו אכן מובטח.