"התכוונתי לכתוב פוסט זועם, אבל אני עייפה. בנוסף, עדיף להיות נחמדים בסיטואציות כאלה. אני לא יכולה להתמודד יותר עם האינטרנט היום.

הבוקר ראיתי תנועה חריגה לבלוג שלי, וגיליתי שמישהו העלה לרדיט, תמונה שלי בפורום של WTF (מה לעזאזל?). התמונה שלי גרמה להם להגיד 'מה לעזאזל?!'". 

כך כתבה בלוגרית אוסטרלית בשם קארלי פינדלי, במאמר שפירסמה באתר דיילי דוט. את המאמר היא כתבה אחרי שתמונתה פורסמה באתר השיתוף, רדיט והצעירה הפכה למושא ללעג ברשת.

קארלי פינדלי
"נראית כמו משהו שהכלב שלי עיכל והקיא". אחת התגובות על תמונתה של פינדלי | צילום: carlyfindlay.blogspot.co.il

כפי שתוכלו לראות בתמונה, פניה של פינדלי, אכן אינם נראים כמו של האדם הממוצע. הצעירה סובלת ממחלת עור כרונית שגורמת לעור שלה להתלהט במגע עם הסביבה, ולכן, עליה להגן עליו על ידי שימוש בפרפרין. אותו חומר שגם גרם לעור שלה להיראות אדום ובוהק בתמונה המדוברת.

“מה זה לעזאזל? נראה כמו משהו שהכלב שלי עיכל והקיא”, כתב אחד מהגולשים בתגובות לתמונה, אחר פשוט כתב: “לובסטר”, עוד גולש התפרע בעולם הדימויים וכתב: “היא נראית כמו סופגניה מזוגגת".

עוד NEXTER כל הזמן בעמוד הפייסבוק

משתמש רדיט נוסף וחוצפן במיוחד הצהיר: “לראות אנשים כאלה מחייכים, גורם לי לאי נוחות. זה נראה כמו שקר, הם רק מחייכים כדי לעבוד על עצמם ולספר לעצמן שהחיים שלהם לא נוראיים. אפשר לראות את זה בעיניהם. אותו מבט-חיוך מת בכל התמונות מעביר בי צמרמורת”.

(“התמונה הזו למעשה צולמה באחד מהימים המאושרים של חיי, כשפגשתי את השחקנים של הסרט RUSH",
כתבה פינדלי בתגובה לגולש המצומרר).

"ידעתי שיגיע היום שבו מישהו יתחיל שרשור ברדיט עם התמונה שלי"

הצעירה החליטה שלא להתעלם מהשיחה שהתנהלה “מאחורי גבה” והגיבה לגולשים ברדיט. היא כתבה: “ידעתי שיגיע היום שבו מישהו יתחיל שרשור ברדיט עם התמונה שלי, ויצחק על המראה שלי. בדיוק בגלל זה, במשך שנים, פחדתי לפרסם תמונות ברשת. אבל עכשיו, אחרי שצברתי ביטחון עצמי ותמיכה, אחרי שנים כבלוגרית, לא איכפת לי שקוראים לי ‘לובסטר’....כן, יש לי מחלת עור. כן התמונה הזו היא שלי. אל תפחדו מזה ואל תבקרו את זה. אני גאה באיך שאני נראית. במה שהשגתי ובכך שסיפרתי את סיפורי". 

התגובה של פינדלי ברדיט:

בהמשך היא הסבירה על מחלת העור שהיא לוקה בה ולבסוף גם הודתה לכל הגולשים שדווקא תמכו בה בשרשור הפוגעני: "תודה לכל מי שהראה אדיבות - תודה לכם! רמת האדיבות בסיטואציות כאלה תמיד גדולה יותר מרמת השנאה".

הגולשים שזכו ל”אורחת” מפתיעה בשרשור מיד החלו לחזק את דבריה: “את גבירתי, האישה החזקה ביותר שאי פעם שמעתי עליה. אם את תגיעי מתישהו לבוסטון, יהיה לי לכבוד, להזמין אותך לבירה, על חשבוני”.

גולשים אחרים גם הם תמכו בדבריה. גם הגולש שפירסם את התמונה, התנצל על הפוסט. מאז זכתה הצעירה למיני תהילת רשת, כאשר החלטתה האמיצה להיחשף ולהגיב לשרשור המעליב, הפכה אותה רשמית למנצחת הגדולה של האינטרנט.

 

>> הילדה הקטנה הזאת נראית כמו אישה בת 60

>> קנה לייזר וגילה הפתעה לא נעימה