פרולוג: היום, ביום שטוף שמש וחביב - החלטנו לנסוע לשתות הפוך בבית קפה בתל אביב.

אבל אז נזכרנו שאין לנו אוטו, הדלק יקר ולמה מה קרה שנשלם על הפוך 20 שקלים - ויתרנו, על הקפה והחלטנו לנצל את היום כדי לעשות סידורים.

הלכנו לבנק, אבל בדיוק היה יום שהכניסה היא רק לערבים - הלכנו להסתפר אבל אמרו שבארץ תספורות עושים רק לעשירים.

חזרנו הביתה באוטובוס, קו 20 - מזל שהיום זה היום של יהודים.

פתחנו פייסבוק, עברנו על הפיד - הכל כרגיל.

לינצ'טרנט בפוסט שהפך לוויראלי בסטטוסים מצייצים - ונראה ששוב פרצו לחשבון של ג'ודי וכתבו בשמה פוסטים מטורללים.

יש הפגנה גדולה נגד הגזרות ביום שלישי, היינו באים אבל באח הגדול בדיוק מדיחים.

ולמי נסמס בהדחה הכל כך גורלית? לגילי מיילי כמובן - כדי שיישאר בבית האח, נמשיך לצפות בו וטוב עם עצמינו נרגיש. 

סוף.

יש לכם שיר יותר מוצלח? פרסמו אותו כאן, ואולי יוסי גיספן ילחין אותו (לא באמת). 

1. רואים לך

אין תמונה
קיבלר והרוכסן השובב

סטייסי קיבלר (33), היא דוגמנית נורא סקסית. כל כך סקסית שהיא אפילו יוצאת עם ג'ורג' קלוני. קיבלר הגיעה בתחילת השבוע למרוצי הגרנד פרי של מונקו, והצליחה לגנוב מהמכוניות והנהגים את כל ההצגה. טוב, לא היא אלא פדיחת ההלבשה הקטנה שלה. כפי שבטח כבר ראיתם בסרטון ובתמונה, הדוגמנית שכחה לסגור את הרוכסן של האוברול שלה ומשם בצבצו להם תחתוני חוטיני ורודים.

האם זו באמת פדיחה? כנראה שלא, אבל בגלל שמדובר באישה יפה, גבוהה, בלונדינית, רזה, עשירה וגם יוצאת עם גבר נחשק, תנו לנו לצחוק על הרוכסן הפתוח שלה. בסדר?!

 

2. יאללה עופי

ובהמשך ממש ישיר, באותו מרוץ מונקו הייתה עוד כוכבת שגנבה את ההצגה. הפעם מדובר ביונה. זוכרים את ההסכם הלא כתוב בין נהגים ליונים שהוצג בצורה מבריקה על ידי ג'ורג' קוסטנזה בסיינפלד?. עכשיו יש גם סרטון שמאושש את התאוריה, וכך זה נראה.

 

3. עכשיו תתנשקו

אנחנו מבטיחים שבסיום צפייה בסרטון הזה אתם תחייכו. הסבר קצר: מצלמת הנשיקה (Kiss Cam) המפורסמת שמוצבת במשחקי ספורט ובהפסקות סורקת את הקהל ומתמקדת בזוגות שאחרי שקולטים את עצמם בפריים צריכים להתנשק. לרוב מדובר בזוגות רומנטיים, אבל כבר ראינו רגעים שבהם המצלמה תפסה אחים, הורים וילדים, זוגות שנפרדו באמצע ומה לא. ואחרי ההקדמה הארוכה, הנה אוסף רגעי קיס-קאם מתוק של שתי דקות (ויש גם את דיוויד בקהאם).

 

4. ויש גם חתולים

באזפיד עם הסרטון החינוכי של השבוע: אז מה קורה באינטרנט ב-60 שניות.

 

5. לחופש נולד

פינגווין ב"עולם המים" באורלנדו שבפלורידה החליט לא לשחות עם הזרם, קפץ מתוך הבריכה שלו והצטרף לקהל המבקרים. כך אגב מתחילה עלילה של כמעט כל סרט דיסני.

 

6. האשטאאאאג דושבאג

הדושבאג, ההיפסטר, המתאמן בהגזמה ועוד שניים. לפניכם סרטון המציג חמישה סוגים של גברים שתמצאו באינסטגרם (ובדייט בחשיכה). אתם יודעים מי אתם.

 

7. חתלתול VS וישר

אם מתעלמים לרגע מכל סכנות הנהיגה שיש כאן. הסרטון הזה, שבו חתלתול משחק עם ווישרים של מכונית, הוא חמוד להפליא.

 

8. זהירות! מדבק

הסרטון הזה יגרום לכם לפהק ולא בגלל שהוא משעמם, אלא בגלל שמופיע בו בן אדם שמסתובב בעולם ומפהק ליד אנשים. איך הם מגיבים? בפיהוק (כי זה מדבק).

 

9. ריקוד מושחת

ולסיום: קדחת הריקודים לצלילי "גט לאקי" של דאפט פאנק מסרבת לעזוב ונראה שהשבוע היא הגיעה לשיאה. הנה מיטב סצנות ריקוד מפורסמות שחוברו באופן כמעט מושלם לארבע דקות של פאנק טהור.


 

>> בשבוע שעבר: מי ירה בסטודנטית היפה? הפרשה שמסעירה את אמריקה

>> ולפני זה: חולמת לשקול 200 ק"ג ואוכלת 5,000 קלוריות ביום