נפתח עם הוויראלי שבוויראליים: מה עושים כשהמכונית חוסמת את שביל האופניים? אפשרות אחת: כועסים ממש. אפשרות שנייה: מתקשים לעירייה. האפשרות השלישית מוצגת בסרטון הבא:

 

גם מהסרטון הזה כולם מאוד התלהבו השבוע, והוא רץ גם בתכניות טלוויזיה רבות. בגדול, זה טום קרוז עושה ליפסינק וג'ימי פאלון מתחנף אליו עם הבעות "וואו איזה מוכשר הוא!", כמו שפאלון תמיד עושה. קרוז באמת כריזמטי, אבל בואו נירגע עם השישה מיליון צפיות, כן?

 

לסרטון הבא קוראים "אורנג-אוטן מנשק את בטנה של אישה בהריון", וזה פחות או יותר מה שהוא עושה (דרך מחסום הזכוכית). אבל משהו בסרטון הזה יותר עצוב מאשר מרגש. החיה בשבי - ועדיין היא מלאת אמפתיה כלפי אישה בשבוע ה-37 להריונה.

 

זה בהחלט אחד הסרטונים המשעשעים של השבוע. במה תבחר הציפור: בגאדג'ט המסקרן או בסיגריה המסקרנת? הפאנצ' מגיע לקראת הסוף, למי שאוהב לדלג קצת.

 

לירן חולצה אפורה, אבל קצת יותר אקטיבי והרבה יותר מצחיק

 

במסורת הישראלית, כשחבר שלך נרדם - אתה קודם כל מקשקש עליו ואולי מפנק בקצת משחת שיניים באוזן. אבל גם לדחוף מלא ממתקים לפה שלו זאת אחלה אפשרות.

 

בהתחלה זה נראה כאילו הבחור מנסה להתעלל בכריש פטיש, אבל מאוד מהר מתבררת האמת: החברים פשוט מנסים לעזור לו עם וו חכה שנתקעה לו בפה.

 

ופינתו, מפרגנים ליוצרים ישראלים - ניר ברגר ויוגב יפת יצרו סרטון (או למעשה: פרק בסדרת רשת חדשה) שמנסה להראות איך היו נראים החיים אם טינדר היתה מתממשת במציאות. כן, זה די גרוע כמו שזה נשמע (המציאות הזו, לא הפרק).

 

נסיים כאן, מקווים שהסופ"ש שלכם ייראה ככה בדיוק: