השבוע הראשון של פברואר הוא שבוע הדולפגנגר, שבמסגרתו החברים שלכם בפייסבוק יעטו מסכה בדמות סלב הדומה להם. רוצים גם? הנה 4 דרכים לעשות זאת

1. My Twin Celeb – פשוט וטוב

האפליקציה (הישראלית אגב) תאפשר לכל משתמש לגלות די בקלות מי הסלב שהכי דומה לו ויזואלית, או במילים אחרות – תמונה של איזו סלב תחליף את תמורת הפרופיל שלו בשבוע הקרוב.

כדי לקבל את הכפיל המפורסם שלכם עליכם לבחור תמונה קיימת או לצלם תמונה חדשה ובתוך מספר שניות האפליקציה תציג בפניכם את הסלב עם אחוזי ההתאמה הגבוהים ביותר לכם. כמובן שאפשר גם לשתף את התוצאה ברשתות החברתיות בלחיצת כפתור. אהבנו את הממשק הפשוט של האפליקציה והעובדה שאיך שמפעילים אותה בפעם הראשונה אפשר להיכנס לעניינים, בלי צורך בהרשמה או התממשקות עם פייסבוק.

מחיר: חינם
הורדה לאנדרואיד

2. Celebrity Look Alike – כי גם לאייפון מגיע

מאחר והאפליקציה הקודמת זמינה בינתיים רק למשתמשי אנדרואיד, חשבנו שזה לא יהיה הוגן לקפח את האייפוניסטים. מעבר לכך, השוני באפליקציה הזו מתבטא בכך שאתם יכולים ממש לבחור למי אתם דומים במגוון קטגוריות – נבלים, האנשים היפים או העשירים ביותר או כוכבי טלוויזיה (ממש מסדרות ספציפיות כמו ״כתום זה השחור החדש״ או משחקי הכס). מה שקצת פחות אהבנו באפליקציה זה שמיד אחרי שתצלמו סלפי ובדיוק ברגעי המתח, תקבל את פניכם פרסומת חביבה ורק לאחר מכן תוכלו לצפות בתוצאה.

מחיר: חינם
הורדה לאנדרואיד | הורדה ל-iOS

3. מצאו את הכפיל/ה שלכם בסרטי דיסני

באמצעות ניתוח של תמונת הפרופיל שלכם בפייסבוק והשוואתה למאגר נתונים של דמויות דיסני השונות, תוכלו לדעת לאיזו דמות אתם הכי דומים. (טוב, אנחנו מודים שההסבר נשמע קצת מדעי מידי בהשוואה למה שבאמת קורה שם, אבל הבנתם את הרעיון).
מחיר: חינם
לאתר

 

4. CelebsLike.Me – מוכנים להשתתף בניסוי?

לפני כשנה מיקרוסופט בכבודה ובעצמה הציגה את celebs like.me, אתר תכליתי למדי שיאפשר לכל אחד למצוא את הכפיל שלו. כדי לעשות זאת יש להעלות תמונה קיימת או לחפש תמונה באמצעות מנוע החיפוש בינג. אחרי שבחרתם תמונה מנוע החיפוש יציג בפניכם ארבעה סלבריטאים שלהם אחוזי ההתאמה הגבוהים ביותר ההתאמה מתבצעת באמצעות ניתוח פנים המתבסס על מבנה לסת ומרווח בין העיניים, ולא אורך או צבע שיער.

כלומר, התאמה קצת יותר מדעית (בהשוואה לזו של דיסני לצורך העניין). רק שימו לב שאם בחרתם להשתמש בשירות של מיקרוסופט אתם בעצם מותירים לחברה להשתמש בתמונות שלכם כדי ״לשפר את התוצאות״, אז לשיקולכם.

לאתר 

פורסם ב-Geektime

עוד ב-Geektime

ראש המוסד לשעבר, תמיר פרדו, יעמוד בראש אקסלרטור חברתי
ליתוטק מדיקל הישראלית נרכשת על ידי Vention Medical