מיטל בוהדנה-טרוזמן, שוטרת לשעבר העובדת בעיריית מודיעין, נחרדה לגלות אתמול (ג') אנשים הפיצו את שמה ותמונה שלה, כמי שהייתה מעורבת בהכאת המציל בבית המלון באילת. לבוהדנה אין שום קשר לסיפור הזה, ומדובר בהשמצה.

מתברר שתמונתה הופצה ברשתות החברתיות ובקבוצות וואטסאפ שונות, בטענה שהיא שוטרת שיחד עם בני משפחתה הכתה את המציל באילת על רקע הערה שזרק לכאורה לבתה כדי שתצא מהג'קוזי. בוהדנה אפילו לא הייתה בעיר אילת, באותה עת, אלא במרכז - כך שלא ברור למה הומצא השקר הזה עליה ומי התחיל להפיץ אותו. כך או כך, אנשים שלחו את תמנותה בבטחון מלא, בלי לבדוק מי היא.

ההודעה המאשימה את מיטל בוהדנה-טרוזמן בהכאת המציל
ההודעה השקרית שהועברה בוואטסאפ

בוהדנה-טרוזמן הגישה תלונה בתחנת משטרת מודיעין, בדרישה לחקור את מי שהפיץ את תמונתה ופגע בפרטיותה, והיא מתכוונת להגיש תביעה אזרחית נגד כל מי שפגע בשמה הטוב וגרם לה נזק תדמיתי. בשעות הערב היא העלתה פוסט בדף הפייסבוק שלה, שבו הבהירה לכל חבריה ולשאר הגולשים שאין לה קשר למקרה, ושהפצת תמונתה פגעה בה קשות, שכן הגולשים ואזרחים השמיצו אותה על לא עוול בכפה.

"קיבלתי המון תמיכה ותגובות חיוביות, ולצערי גם גידופים ברמה האישית", היא ציינה בשיחה עם NEXTER. "הגשתי תלונה במשטרה כדי שתחקור את מי שהכפיש את שמי". תלונתה של בוהדנה-טרוזמן הועברה גם ליחידת הסייבר של משטרת ישראל, בניסיון לאתר את כל מי שהפיץ את תמונתה ולהעמידו לדין.

בערוץ הטלגרם שלנו, nextil@, מופצות רק חדשות אמיתיות