לפני 13 שנים, מוניקה לווינסקי עוררה שערוריה עולמית וכמעט גרמה להדחתו של הנשיא האמריקאי לשעבר, ביל קלינטון. בעצם, אם להיות הוגנים, ביל קלינטון כמעט גרם להדחתו של ביל קלינטון. בכל אופן, מים רבים עברו מאז, והנה עכשיו לווינסקי מעוררת סערה מסוג אחר: המתמחה לשעבר בבית הלבן הצטרפה לטוויטר כדי לקדם קמפיין נגד בריונות רשת.

זמן קצר לאחר שפרסמה את הציוץ הראשון שלה -HereWeGo# (יוצאים לדרך), פרופיל הטוויטר של לווינסקי כבר מנה אלפי גולשים, ובתוך יממה היא הספיקה לצבור 56.2 אלף עוקבים. רוב הגולשים בירך אותה על הצטרפותה ותמך בהחלטתה לסייע במלחמה נגד בריונות רשת, חלק אחר לעומת זאת - קיבל את פניה בבדיחות עוקצניות ובאותה נימה בריונית שבה היא שואפת להילחם.

הציוצים נעים בין הלצות מיושנות על מין אוראלי, ועד לסלאט-שיימינג וביטויים קשים במיוחד. הנה כמה ציוצים מהסוג הארסי, לאחר תרגום וגם קצת צנזורה:

bradbooker@: "מוניקה לווינסקי הצטרפה לטוויטר אתמול, מקווה שהיא לא תהרוס את זה" (באנגלית - Hope she doesn't blow it, גם: שהיא לא תמצוץ את זה).

johnrobinson@: "מוניקה לווינסקי הצטרפה לטוויטר לפני שעתיים וכבר הגיעה ל-10.6 אלף עוקבים. למי אני צריך למצ.., הו, לא משנה". 

Shin_Duo@: "מוניקה, פרסמי תמונות עירום"

AchtungJono@: "מוניקה, יתעללו בך כאן [בטוויטר], אבל אני חושש שתצטרכי פשוט לספוג את זה" (באנגלית, suck it up - למצוץ את זה) 

אחד הגולשים העלה צילום מסך מסרט פורנו עם כפילה של לווינסקי (נחסוך מכם) וגולשת אחרת החליפה את האייקון בסימן של כתם:

מוניקה לווינסקי בטוויטר

 

GeauxSaints79@: "מוניקה לווינסקי הצטרפה לטוויטר, צברה 60 אלף עוקבים ביום. היא לא הזדקנה בכלל, אני תוהה מה היא שמה על הפנים כדי להיראות כל כך צעירה".

MarcSnetiker@: "אנשי ציבור חייבים להפסיק לצייץ 'יוצאים לדרך' כשהם מצטרפים לטוויטר. זה בסף הכל טוויטר, לא מסע למורדור".

BakshiPreston@: "מוניקה, את יכולה למליץ לי בבקשה על ניקוי יבש?"

AntheaButler@: "מה שבאמת יעשה לי את השבוע, זה אם הילרי קלינטון תעקוב אחרי מוניקה לווינסקי בטוויטר".

yoodyl@: "הילרי קלינטון צריכה לשמור על הגבר שלה".

NeenoPerry@: "הפה שלך הרס את המדינה".

Jasonschear@: "יש לי סיגר עם השם שלך עליו".

ואחד תומך לסיום: "זה הפך ליום ה'בואו נצחק על מוניקה לווינסקי' כי זה עוזר לנו להעמיד פנים שביל קלינטון הוא לא עבריין מין מגעיל"

עוד ב-NEXTER