הודעת ההיריון של ביונסה בטקס פרסי ה-MTV שהתקיים ביום ראשון האחרון, תירשם לא רק כאחד הרגעים הגדולים בהיסטוריית טקסי הפרסים, אלא גם כרגע שקבע שיא חדש של מספר ציוצים בטוויטר, עד שכמובן  שייקבע שיא חדש.

הדוברות הרשמית של אתר המיקרו בלוגינג שמונה היום כ-200 מיליון משתמשים רשומים, אישרה כי ברגע "הכרזת ההיריון" של הזמרת בשידור החי של הטקס נרשם זינוק שיא של  8,868 ציוצים לשנייה, ומהיום זה הרגע המצויץ ביותר בהיסטוריה של טוויטר.

האירוע שמחזיק בשיא הקודם הוא גמר גביע הנשים בכדורגל בין נבחרת ארה"ב ויפן שהתקיים ביולי האחרון ורשם 7,196 ציוצים בשנייה. לא רחוק מאחור היפנים, שבחגיגות השנה החדשה, בחצות במעבר בין 2010 ל-2011 קבעו מספר מרשים של 6,939 ציוצים בשנייה.

אחריהם רעידת האדמה בוושינגטון שארעה בשבוע שעבר עם כ-5,500 ציוצים לשנייה ואירוע הסופרבול המפורסם בפברואר האחרון עם 4,064 טוויטים בכל שנייה.

נתון מפתיע מעט הוא שאחד האירועים הגדולים והחשובים בהיסטוריה, נאום נשיא ארה"ב ברק אובמה בו הודיע על  חיסולו של אוסמה בן לאדן, הצליח לרשום בממוצע "רק" 4,000 ציוצים לשנייה מרגע תחילת הנאום, עם עליה של כ-25% לקראת סופו. 

>> זה הזמן להכיר את הסמארטפון הכי דק בעולם

>> וגם: זהירות טוויטר! ציוצים שיצאו משליטה