אוג'יי סימפסון, שחקן הקולנוע והפוטבול שזוכה בשנות ה-90 מרצח אשתו לשעבר ניקול בראון ובן זוגה רון גולדמן, הצטרף בסוף השבוע לטוויטר, הבטיח להביע את דעתו על נושאים שונים, "לסגור חשובות" וגם "ליישר את ההדורים" וחטף מטר של תגובות שלועגות לו.  אחד המגיבים כתב לו "אפשר לקבל את דעתך על איך חמקת מעונש על רצח אשתך?"

סימפסון בן ה-71 חושף את עצמו לראשונה ברשתות חברתיות, אחרי שנעשתה סדרה על המשפט שלו, "מי רצח את ניקול" בה נחשפו פרטים חדשים על הפרשה, ובה נטען שסימפסון גם שכב עם קריס גנ'ר, שאז הייתה אשתו של רוברט קרדשיאן - אחד מעורכי הדין של סימפסון, וחברו הטוב. על פי השמועה, סימפסון הוא אביה הביולוגי של קלואי קרדשיאן. סימפסון ישב בכלא מ-2007 עד 2017 על חטיפה ושוד, בדיוק בזמן שהרשתות החברתיות והסמארטפונים פרחו.

"שלום עולם הטוויטר, כאן עבדכתם הנאמן", פתח סימפסון את הסרטון הראשון שהעלה לרשת החברתית בשבת תחת הכותרת בקרוב, "כאן תוכלו לקרוא את הדעות והמחשבות שלי על כמעט כל נושא. יש הרבה חשבונות מזוייפים על שמי, זה החשבון היחידי הרשמי. זה הולך להיות כיף. יש לי קצת חשבונות לסגור. ברוך השם, תהיו בריאים". בסרטון השני אמר "במשך שנים כולם היו יכולים להגיד עלי מה שהם רוצים בלי לקחת אחריות. עכשיו אני אאתגר חלק מהבולשיט הזה ואיישר את ההודרים (...) בינתיים אאחל לכל האבות שצופים - יום אב שמח". 

סימפסון בחר תמונת פרופיל עדכנית שלו בחליפה, ותמונת שער מהימים ששיחק פוטבול. הוא הספיק לאגור כבר 417,000 עוקבים, ובעצמו עוקב אחרי 8 חשבונות בלבד ובהם ליגות וקבוצות פוטבול שבהן שיחק, בנו - ג'אסטין סימפסון, עורך דינו, והעיתונאי טים גראהם שראיין אותו באופן בלעדי לפני כשנה - לראשונה מאז ששוחרר ממאסר.

מגיב אחד כתב לו "זה הרעיון הכי גרו שהיה לך, מאז, ובכן אתה יודע". מגיב אחר פירסם את הגיף הבא וכתב "אני בורח מטוויטר כשאוג'יי מכריז שהוא רוצה "לסגור חשבונות".

מגיב אחר פירסם תמונה של אמו עם אוג'יי משנת 94 וכתב "תודה שלא, אהה, אתה יודע..." וצירף את האימוג'י הבאים. 

 

בתגובה נוספת נכתב (והתרגום מעדן את הבוטות) "כמה פעמים היית עם קריס גנ'ר כשברוס לא היה בסביבה?". מגיב אחר כתב את המקבילה האמריקאית לביטוי "רצחת!". מגיבה נוספת כתבה "פעם אחרונה שסגרת חשבונות זה נגמר די רע". היי קלואי קרדשיאן, כתב מגיב אחר שגם תייג אותה, תראי מי בא לטוויטר לכבוד יום האב!".