מיליוני דולרים לפוסט: חברת Hopper המפתחת תוכנה המתמחה בפרסום באינסטגרם פרסמה את רשימת המרוויחים ביותר ברשת החברתית לשנת 2019 בפעם השלישית ברציפות, על בסיס נתונים פנימיים של החברה. במקום הראשון: קיילי ג'נר עם יותר 1.2 מיליון דולר לתמונה אחת.

אחריה ברשימה נמצאת אריאנה גרנדה (966 אלף דולר לפוסט), במקום השלישי כריסטיאנו רונאלדו (975 אלף דולר), קים קרדישאן אחותה הגדולה של קיילי ג'נר ממקומת רק במקום הרביעי עם 910 אלף דולר לפוסט.

View this post on Instagram

tonight in my brand new shimmer eye glaze from the summer collection ✨ shade Aqua Mama & Deep Sea Dreams.. also Beach Bum on the lips all launching on the 10th @kyliecosmetics

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

במקום החמישי סלנה גומז (886 אלף דולר לפוסט), דוויין ג'ונסון (דה רוק) במקום השישי עם 882 אלף דולר, במקום השביעי נמצאת ביונסה (785 אלף דולר), מיד אחריה טיילור סוויפט (748 אלף דולר), שחקן הכדורגל ניימאר במקום התשיעי עם 722 אלף דולר לפוסט, ואת העשירייה סוגר ג'סטין ביבר עם סכום זהה.

View this post on Instagram

Inspired by my friends in China. This one is for the commanders of the pitch. #Shuai Available today on Nike.com/football

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

View this post on Instagram

au revoir

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

בחברה פרסמו כי לפי נתוני פייסבוק 83% מהמשתמשים אומרים שהם מגלים מוצרים ושירותים חדשים באינסטגרם, מה שמחזק עוד יותר את תעשיית הפוסטים הממומנים ומגדיל את הרווח לאושיות הרשת. ג'נר, כך לפי פורבס, הפכה לאחרונה למיליארדרית הצעירה ביותר בכל הזמנים.