אינסטגרם סקסי
בקרוב כזה גם בווידיאו

ביום חמישי הקרוב, ה-20 ביוני פייסבוק מכנסת מסיבת עיתונאים ובה צפויה להכריז על מוצר או שירות חדש ו"גדול" (כך לדבריה), שבאופן מפתיע כמעט ולא הודלפו עליו שום פרטים ברשת.

אחרי שמועות על קורא הרסס שלכאורה צפוי למלא את החלל שיישאר עם סגירתו של הגוגל רידר ב-1 ביולי, וגם אפליקציה שתציג לנו את החדשות על מה מתרחש בעולם על פי חברי הפייסבוק שלנו, עכשיו מדווח אתר טקראנץ' שמקור המקורב לפייסבוק ואינסטגרם שבבעלותה, טוען שהרשת החברתית הולכת להתמקד בעיקר באפליקציות תומכות לפייסבוק, ובעיקר באינסטגרם החדשה.

בואו לפייסבוק של נקסטר

ומה תוכל להציע הגרסה החדשה של אינסטגרם למשתמשים? בגדול - שיתוף וידיאו. אם המידע נכון, זה אומר שמעכשיו תוכלו לשתף באינסטגרם לא רק תמונות סטילס, אלא גם סרטוני וידיאו קצרים.

ישנן כבר כמה מתחרות לשיתופי וידיאו, הידועה שבהן היא Vine של טוויטר. השירות המצליח השיק לפני שבועיים את גירסת האנדרואיד שלו. מאז הפופולריות של Vine רק הולכת וצוברת תאוצה, וייתכן שפייסבוק רוצה להיכנס למשחק לפני שיהיה מאוחר מידי.

אם השמועה נכונה, פייסבוק תציג גם אינטגרציה חדשה בין אינסטגרם לפרופיל הפייסבוק של המשתמש. כך או כך, אתם יכולים כבר להתכונן לשלל הביקורות שיבואו בעקבות הכרזה שכזאת, שבה פייסבוק יכולה להראות כמי שכינסה מסיבת עיתונאים רק להכריז על חיקוי חיוור של יכולות מאפליקציות אחרות. אבל כאמור כפי שנכתב בהזמנה למסיבת העיתונאים המדוברת "צוות קטן עבד על רעיון גדול", כך שיש למה לצפות.

>> רצחו נערה והמשיכו לעדכן בשמה את הפייסבוק שלה

>> סערה בעולם: הצנזורה הסינית הסירה תמונה שמשווה בין פו הדוב למנהיג סין