עם היפות שלי
עם היפות שלי
עמוד פייסבוק חדש מתגרה וצוחק על בני נוער שיוצאים למסע לפולין, ומתנהגים - ובכן, כמו בני נוער. בעמוד, שנקרא "עם היפות של באושוויץ", מתפרסמים פוסטים ותמונות סלפי של צעירים, שכוונתם אולי טובה, אך התוצאה הסופית מאופיינת בחוסר מודעות, ולעתים מעלה גיחוך.

עדכון (יום ה'): נראה כי לפי שעה העמוד הוסר מהרשת.

קראו גם: "וכאן אני מחייך ליד המשרפה באושוויץ"

למשל, באחד הפוסטים מופיע הכיתוב "חשוב להישאר מאוחדים ולזכור את 6 מיליון יהודים שנספו בשואה" (הטעויות במקור) - ומעליו מופיעה תמונת סלפי של נערה יפה. פוסט אחר מציג מעין קולאז' של תמונות היטלר, בהן תמונה של צ'ארלי צ'אפלין, ולצידן הכיתוב: "מגיע לך!!!"

לצד אלו, מנהלי העמוד פרסמו גם תמונות שנראות רגילות למדי, בני נוער מחייכים, מחזיקים בדגל ישראל ובסך הכל נהנים עם חברים. 

בשלב זה בעמוד חברים למעלה מאלף חברים, אך הוא הולך וגדל מדי דקה. וכמובן, יש כבר מי שמתלונן על זילות השואה. "גועל נפש. אלה מקומות שאנשים נרצחו", כתבה אחת המגיבות "שלא לדבר שחצי מהמשפחה שלי נרצחו שם, ושל הרבה אחרים... אם אתם חושבים שזה מצחיק - אתם חרא". "לא הצלחתי להבין את ההומור שבקבוצה", כתב מגיב אחר, "אתם פשוט מבזים את הקורבנות, הניצולים ואותנו כחברה".

שני גולשים אחרים הוסיפו לינק לבלוג ותיק שמציג תמוונות מאפליקציית גריינדר, בהן המשתשים מצולמים באנדרטת השואה בברלין. את הבלוג פתחו בזמנו שני ישראלים שקראו למשתמשי גריינדר לכבד את זכר השואה. 

עוד ב-NEXTER:

>> שלחו סלפי של אבר המין - ותגלו באיזו מחלת מין נדבקתם
>> יצרנית האייפון מתכוננת לאייפון 6: מגייסת 100,000 עובדים
>> סאטירה פלסטינית: כך נחטפו שלושת הנערים 

עם היפות שלי
עם היפות שלי

_OBJ