שלושה בני נוער מהעיר פורטלנד שבאורגון, יועמדו למשפט כבגירים וצפויים לקבל גם עונשים פליליים בהתאם, לאחר שעינו נער אחר כנקמה על כך שכינה את אחד מחבריהם "הומו" בפייסבוק. נער נוסף יישפט כקטין.

הארבעה - ג'נה ג'ין מונטגומרי (15), ג'ס טיילור (17), כריסטיאן ג'יימס קאלבאך (15) וחבר נוסף בן 14 - נאשמים בכך שעינו בן 14 אחר, כנקמה על מה שהגדירו כמעשה "בריונות" - הוא כתב בפייסבוק על אחד מחבריהם שהוא "הומו".

מונטגומרי פיתתה אותו לבוא איתה לבקתה קטנה בעיר, תוך שהיא מבטיחה לו סקס וסמים, אך כשנכנסו לבקתה, הכה אותו אחד משלושת הבנים במוט מתכת בגב ראשו. הם המשיכו להכות אותו במוט, הכריחו אותו לאכול צואת חתולים, ירו בו מספר פעמים בעזרת אקדח אוויר, שאת אחד הכדורים הזעירים שלו היה צורך להסיר מחלציו בניתוח רפואי, ואף ציירו בעזרת סכין צלב קרס על מצחו.

עוד NEXTER בפייסבוק שלנו 

לבסוף, לאחר מה שהוגדר בתקשורת המקומית כ"מספר שעות" של עינויים, שחררו הארבעה את הצעיר לאחר שהבטיח לגנוב עבורם סקייטבורד וסמים. בפועל, הוא רץ למוסך רכב והתקשר משם למשטרה, שלקחה אותו לבית חולים.

לפי הדיווחים, ארבעת בני הנוער לא הביעו חרטה על מעשיהם, אלא בעיקר תדהמה מהחומרה בה המבוגרים רואים אותם. מקורות בסביבתם של הנערים סיפרו לתקשורת כי כל החמישה צרכו סמים וכלל לא הבינו שהם מפרים חוק.

>> כך צולמה קייט אפטון מעופפת בביקיני

>> שיר אלמליח וספיר סבח יסבכו אתכם בפייסבוק