"אמא צ'ובאקה" ממשיכה ליהנות מהתהילה שלה. אחרי שכבשה את האינטרנט עם השידור החי הנצפה ביותר בתולדות פייסבוק, ביקרה במפקדת החברה והופיעה בטלוויזיה יחד עם במאי הסרט האחרון בסדרת מלחמת הכוכבים, ג'יי ג'יי אברהמס - קנדיס פיין הגיעה בסוף השבוע האחרון למשרדי חברת הצעצועים האסברו, שמייצרת את מסיכת צ'ובאקה שהפכה אותה לכוכבת.

אנשי האסברו לא רק הזמינו אותה לבקר במשרדים ולראות כיצד מתוכננים הצעצועים, אלא אף העניקו לה מתנה אופיינית: בובה של עצמה, כולל המסיכה שהפכה אותה לכוכבת.


 

כמובן שפיין ניצלה את ההזדמנות לשידור חי נוסף ומלא שמחה.

"היום הוזמנתי לבוא למפקדת האסברו, וקיבלתי במתנה משהו די פנומנלי. חלק מכם עשויים לבכות משמחה, כי זה עד כדי כך נהדר", היא פתחה והציגה את הבובה עם המסיכה על פניה.

 

"פחדתי להסיר את המסיכה", היא המשיכה, "אבל לא בחיים האמיתיים! אין פה שום דבר עמוק, שום משמעות חבויה עם זה. חלק מכם מנתחים את זה הרבה יותר מדי לעומק. תתרחקו". עם זאת, היא הוסיפה בצחוק כי "אני מרגישה שזה כמו באטמן - אף אחד לא אהב אותי עד שכיסיתי את עצמי במסיכה".

לאחר הסרת המסיכה מהבובה, שחשפה את הגרסה הפלסטיקית של פניה, ביקשה קנדיס מהצופים לשלוח באמצעות אימוג'י "מחיאות כפיים לאנשים האלה, שמפתחים דברים שהילדים שלכם זורקים עליכם ומשחקים איתם".

לפני סיום היא עשתה שוב את מה שהיא עושה כל כך טוב ושילבה פרסומת עם מסר פשוט: "לכו ותקנו משהו כיפי של האסברו היום, ותכייפו. ברצינות. תקשיבו, אתם יכולים להתחיל ממשהו פשוט כמו מונופול. תערכו ערב משחקים משפחתי, זה יום שישי, תמצאו כיף עם המשפחה שלכם, וברצינות, שיהיה לכם יום נהדר ועשו ממנו משהו שתזכרו. כי הזמן הזה שאתם מבלים סביב משחק לוח הוא לא רק כדי לקלל אחד את השני - זה כדי לבנות מערכת יחסים. אין כמו זמן משפחתי והנאה פשוטה".