סוף טוב: אחרי חמישה חודשים קשים, ביום שישי האחרון הכריע חבר מושבעים בעיר קליבלנד שבאוהיו כי אנת'וני נובאק בן ה-27 חף מפשע.

נובאק נעצר במרץ האחרון, לאחר שהצליח לעצבן את תחנת המשטרה בעיר פארמה, הסמוכה לקליבלנד. הוא פתח עמוד פייסבוק שהתחזה לזה של התחנה והעלה אליו שישה פוסטים הומוריסטיים ולעגניים. בפוסטים כתב בשם המשטרה כי היא מציעה הפלות בשיטה חדשנית, תוכנית לימוד "לא זה לא" לפדופילים, שאחריה יתמנו לשוטרים של כבוד, וקוראת לבני מיעוטים שלא להציע את מועמדותם לשירות בשורותיה.

העמוד היה באוויר פחות מיממה, אך למשטרה זה הספיק: התחנה מיהרה להוציא צו חיפוש לפייסבוק, כדי להוכיח כי נובאק הוא אכן מפעיל העמוד, למרות שניתן היה להוכיח זאת בלי הצו. שלושה שבועות לאחר שהעמוד כבר הוסר נעצר נובאק לאחר שהשוטרים פשטו על דירתו, ערכו בה חיפוש והחרימו כל מכשיר תקשורת שנקרה בדרכם - מחשבים, קונסולת משחקים ואת הסמארטפונים שלו ושל שותפו, שהיה בשירותים כשהשוטרים התפרצו פנימה באקדחים שלופים.

השוטרים האשימו את נובאק בעבירה של הפרעה לשירותים ציבוריים, על סמך עדויות של מוקדני משטרה שטענו שקיבלו 10 שיחות ב-12 שעות על העמוד המזויף, מה שמנע מהם לכאורה לקבל שיחות דחופות יותר.

נובאק ישב במעצר במשך שלושה ימים וזומן למשפט, אך ביום שישי העינוי הזה נגמר כאשר חבר המושבעים בבית המשפט הכריע כי הוא לא אשם בכלום. כך הגיב נובאק לבשורה (צילום: מישל נובאק):

מייד לאחר הזיכוי, הוא התראיין לעמוד הפייסבוק של אתר Cleveland.com וסיפר בין היתר כי הוא עדיין לא קיבל חזרה את המכשירים שהוחרמו ממנו ומשותפו לדירה, כמעט חצי שנה לאחר הפשיטה, וכי בכוונתו לתבוע את המשטרה והתביעה על הפרת חופש הדיבור שלו.