"כאילו שאין לנו מספיק גיברילים מוחמדים אחמדים משלנו, עכשיו גם הסודנים לוקחים לנו את הבנות! מתי נתעורר?". זה הכיתוב שהחליטו ב"ארגון להב"ה-למניעת התבוללות בארץ הקודש", לצרף לתמונה ובה נראית בחורה ישראלית יושבת על טרקטורון עם בחור סודני. את התמונה הם העלו לעמוד הפייסבוק שלהם, ותייגו בה את הפרופיל האישי של הבחור.

עוד NEXTER בעמוד הפייסבוק שלנו

 

מהצצה מהירה בפרופיל של הצעיר, עולה כי הוא אכן הגיע מסודן, ושהוא נמצא במערכת יחסים עם הצעירה הישראלית שבתמונה. אבל אימות עובדות אלה, זה לא מה שחשוב בפוסט הזה, אלא תגובות הגולשים שרובן הסתכמו בקללות ועוד שלל איחולים לשני האוהבים הצעירים: "בהמשך הצטרפו לחגיגה גם "שמולאנים" (הטעות במקור), שחלקם ניסו להתווכח עם הפוסט והטוקבקיסטים, אבל אלה חטפו מההמון המתלהם: "שמולאני הומו עוף לגרמניה ותעשה את מה שהגרמנים עשו למשפחה שלך ולכול השמולאנים", הגיב אחד הגולשים. 

עוד תגובות כללו משפטים כמו: "הוא בטח סימם אותה בכישוף וודו, כל הסודנים האלה הם מכשפים!!! להחזיר אותם עכשיו מיד ובכח לסודניסטאן!!!!!" ו-"למה אתם לא מראים גם את הפרצוף של היהודייה הנבלה שהלכה עם הסודאני ימך שמו וזכרו? איזה סודאני יש לו טרקטורון כזה? טוב הוא בטח גנב אותו מאיזה יהודי חתיך וטהור דם". 

 

והיו מי שניסו להקליל על אווירת המלחמה, וגם קצת ללעוג למגיבים. עיתונאי עיתון הארץ רועי צ'יקי ארד כתב: "לא אתפלא אם הטרקטורון תוצרת גרמניה", דרור נובלמן כתב (בין היתר): "אין לי בעיה שיקחו את הבנות, אבל שלא יגעו לנו בטרקטורונים" וחוני קובלו סיכמה:  "Once you go black - you never go back".

 

פנינו לארגון להב"ה ושאלנו האם הפוסט לא קצת גזעני? וזו היתה תגובתם: "זה יהדות לא גזענות, באנו ארצה כדי להקים מדינה יהודית ולא כדי להתחתן עם גוים. בחו"ל מדינת ישראל משקיעה מליונים למלחמה בהתבוללות וחבל שבארץ היא לא עושה כלום בנידון. אנחנו נמשיך להלחם בהתבוללות בכל דרך". 

*שני הצעירים שמופיעים בתמונה לא הגיבו לפנייתנו. 

>> חם ברשת: החליטה להיחשף וקיבלה תגובה שלא ציפתה לה

>> "התעורר כי משהו התבשל, וזו לא היתה ארוחת בוקר"