אפליקציית פייסבוק See what you like
רואים את מה שאוהבים

ומה אתם עושים בפייסבוק? אפליקציית פייסבוק ישראלית חדשה בשם See what you like, מסדרת לגולשים ולגולשות, שירות שיחסוך להם את זמן החיפוש היקר אחרי אלבום מאילת 2010 או תאילנד 2012, ומציגה בפיד מיוחד באפליקציה רק את התמונות הכי סקסיות של כל חברות הפייסבוק שלהם.

 באופן טבעי, אפליקציה כזו צפויה לעורר ביקורת רבה, ואולי בצדק, אולם כמו אפליקציות קודמות שניסו לעשות את אותו הדבר, אפשר לטעון בקלות כנגד המבקרים את הטיעון המנצח: התמונות הללו נמצאות גם ככה אי שם בפייסבוק, והבנות שהעלו אותן עשו זאת מרצונן. בנוסף האפליקציה מציגה רק תמונות מתוך אלבומים של חברים, כך שאי אפשר לטעון לפגיעה בפרטיות.

וגם:
>> מכה מתחת לחגורה: גברים לומדים את הכאב האמיתי של סקס בלי קונדום
>> מעולה: שרבוטים משובשים של שירים ישראלים מוכרים באמצעות איורים

אפליקציית פייסבוק See what you like
אוהבים את מה שאתם רואים?

רועי עזרא ודרור יעקב, צמד הישראלים שאחראים על פיתוח האפליקציה לא מתרגשים מהביקורת שהיא עלולה לעורר, אלא להיפך, מספרים שהיא להיט: "האפליקציה רצה כבר חודשיים, נרשמו אליה למעלה מ-1,200 משתמשים ונסרקו בה כ-100 מיליון תמונות. כמובן שהיא בשלב בטא ואנחנו עדיין משדרגים את האלגוריתם זיהוי תמונות וגם מוסיפים פיצ'רים נוספים כמו דייטים וכדומה".

בנוסף, הם מציינים כי לא מדובר במשהו שיכול להצטייר כשוביניסטי כיוון שבקרוב ל-See what you like תהיה גם גירסה נשית, שתעניק את אותו השירות גם עבור נשים.

קליק כאן לאפליקציה בפייסבוק. ויש גם אתר אינטרנט רגיל.

הידיעה התפרסמה במקור באתר הפטרייה