שיפוץ לבית זה דבר שממלא את רובנו בחרדות. כי אנחנו לא מעצבים, איך נדע מה גם טרנדי וגם מתאים לבית שלנו - וגם לא יקרע לנו הכרטיס אשראי? מיזם חדש שבו שותף מעצב הפנים ינאי פרישר גוטמן מנסה לעזור לנו ולתווך בינינו לבין מעצבים שיעשו את זה עבורנו גם יפה וגם בתקציב.

"זיהינו שיש שוק מאוד גדול שלא נעזרים במעצב, ואנחנו פונים אליו. בעצם נתח תקציבי נמוך יותר, אנשים שרוצים לעצב חדר אחד, חלל אחד, קיר בסלון, חדר ילדים - והם לא פונים למעצב כי הם לא חושבים שזה בר השגה", אומר פרישר גוטמן, מבעלי Newroom. "יש לנו מיזם טכנולוגי גלובלי של אתר שמקשר בין מעצבים לבין אנשים שרוצים לעצב חלל בבית". לגוטמן שותפים איתן טיש וריקי אלבז, שאמרו כי החיבור איתו טבעי, וכי הוא נחשב כיום כאחד ממעצבי הפנים המובילים בישראל. 

איך זה עובד? נכנסים לאתר, בוחרים את החדר שאותו אתם רוצים לעצב מחדש, מוסיפים תמונות או סקיצה של החדר, ולאחר מכן כותבים את הסגנון המועדף עליכם. הדבר האחרון, ואולי הכי חשוב, התקציב - תוכלו לבחור כמה אתם מוכנים להשקיע בעיצוב החדש.

"הבקשה מגיעה למאגר של מעצבים. האתר עושה את הקישור למעצבים הכי מתאימים לקטגוריה של המעצבים והתקציב שבחרת, ואז אתה מקבל הדמיות מהם ובוחר את מי שהכי מתאים לך", אומר פרישר גוטמן. "למעצבים יש דירוג באתר מלקוחות קודמים, זה כמו בוקינג".