אירוע החשיפה של סמסונג בתערוכת ה-CES, תערוכת הטכנולוגיה המובילה והמשפיעה בעולם, שמציגה רעיונות טכנולוגים חדשניים ופורצי דרך, והפכה לשיחת היום בתעשיית הטכנולוגיה, נערכת השנה ללא קהל, אלא באופן דיגיטלי.

למה האירוע הפך למדובר כל כך? היצרנית הקוריאנית סמסונג השיקה שורת חידושים מרגשת, שיעזרו לנו עם השגרה החדשה, עם בית חכם ומוצרים מודולריים, חדשניים ומעוצבים, המותאמים במיוחד עבורנו ולתקופה הזו.

אז מה אנחנו עומדים לראות? סמסונג הציגה באירוע גישה אחרת למוצרים הסובבים אותנו בבית – לא רק מוצרים איכותיים ומעוצבים, שהופכים פריטים משעממים בבית כמו מקרר לפריטי אמנות נחשקים, אלא גם מוצרים שיוצאים מגדר הרגיל והופכים למוקד של הבית.

המקרר המודולרי הראשון - BeSpoke

בקו הזה, המוצר המהפכני ביותר שסמסונג משיקה הוא מקרר ה-BeSpoke. מקרר חכם ומיוחד הניתן להתאמה אישית מלאה.

פעם שרו כאן "אותו מקרר בגישה כל כך שונה" – אבל הפעם זה באמת כך: מקרר ה-BeSpoke הוא המקרר המודולרי הראשון, המתאים את עצמו לחיים שלכם כמו שאף פעם לא הכרתם: קודם כל, הוא מגיע בשמונה צבעים שונים, ובגימור מתכת או זכוכית, וחוץ מזה – אם אתם כרגע זוג צעיר תוכלו לקנות מקרר שתי דלתות, וכשהמשפחה תגדל – להוסיף לו מודול מיוחד שיגדיל את המקרר ל-4 דלתות.

SAMSUNG (צילום: SAMSUNG)
צילום: SAMSUNG

במקרר יש מצלמות היודעות לנהל את מלאי המקרר, להגיד מה חסר או תוקף של איזה מוצר עומד להגיע ולהחליפו, להמליץ על מתכונים לפי מה שיש במקרר, לשקף על דלת המקרר את מסך הסמאטרפון שלכם או להשמיע מוזיקה כיפית בזמן הבישול.

החיים שלנו דינמיים, וגם המקרר הזה. כמו שהקורונה לימדה אותנו, החיים שלנו יכולים להשתנות מהקצה אל הקצה ברגע אחד, ומקרר ה-BeSpoke יכול להתאים את עצמו לכל מצב אפשרי בחייכם, ולהיות תמיד מוכן לכל משימה – תוך שהוא מאפשר לכם ליהנות מחדוות העשייה, היצירה או החיים, כשהוא דואג לכל השאר.

מסכי טלוויזיה טובים ונגישים יותר

סמסונג מאמינה בנגישות לא רק כאג'נדה, אלא כטכנולוגיה הלכה למעשה – כזו שתאפשר לנו ליהנות ממסכים איכותיים, חדים ומעולים בכל מקום. מתוך הגישה הזו, סמסונג השיקה את ה-NEO QLED.

QLED היא הטכנולוגיה המתקדמת ההופכת את מסכי הטלוויזיה לחדים יותר, איכותיים וברורים הרבה יותר. טכנולוגיית הקוואנטום מיקרו לד, הכוללת נורות לד קטנות המונחות על גבי מיקרו שכבות, ויחד עם מעבד ה-NEO, מאפשרת תצוגת טלוויזיה חדה מאי פעם. סמסונג הציגה טלוויזיה באיכות צפייה  8K ובאיכות 4K, המציגות לראשונה מערכת המשפרת את איכות הסאונד, במעקב אחרי אובייקטים המוצגים על המסך ואת מערכת ה-SpaceFit Sound המתאימה את הצליל לחלל בו הטלוויזיה נמצאת.

לטלוויזיות ה-NEO QLED אין שולי מסך בכלל, מה שאומר שאתם צופים במסך ללא גבולות, בעל מעבד קוואטום וכוח עיבוד 20 ביט ייחודי המאפשר חוויית צפייה מושלמת בתכני HDR מתקדמים. בטלוויזיות החדשות תראו גם שיפור אדיר בבהירות ובקונטרסט, שישפיע משמעותית על איכות התמונה המתקבלת ויציג תמונות חדות ואיכותיות מאי פעם.

סמסונג מובילה את טכנולוגיית ה-8K ובה מנגנון עיבוד ייחודי שיעבד מחדש את התמונה של התכנים בהם הם צופים, גם אם הם אינם ב-8K, ויתאים אותם לטכנולוגיה המתקדמת תוך שימוש בצבעים עשירים, חדות ואיכות שאין שני לה.

וזה לא נגמר כאן

סמסונג צפויה להשיק לא מעט עזרים, אפליקציות ומוצרים שייעזרו בבינה מלאכותית, על מנת לשפר לנו את החיים. מדובר במוצרים שיעזרו לנו לעשות פעולות רבות בקלות, בנוחות וגם מרחוק. לדוגמה:

  1. Smart Trainer: אוהבים לעשות כושר בבית? עכשיו החוויה הופכת לטובה הרבה יותר. הפיצ'ר ישולב בתוך אפליקציית Samsung Health המוכרת, שתגיד לכם בדיוק איך צריכים לעשות את התרגיל ותתקן את התנוחה בזמן אמת, ממש כמו מאמן כושר אישי וירטואלי.
  2. אפליקציית שיחות הווידאו של גוגל, Google Duo, תשולב בתוך מסך הטלוויזיה ותאפשר לכם לבצע שיחות וידאו איכותיות עם עד 32 משתתפים, כולל חיבור USB בו תוכלו להתקין מצלמת רשת.

  3.  רוצים לעבוד עם המחשב שלכם על מסך גדול? פיצ'ר ה-PC on TV יאפשר לכם לחבר את המחשב לטלוויזיה בקלות, לחבר מקלדת ועכבר ולעבוד על המסך הגדול – וזאת באמצעות אפליקציה שתתקינו על המחשב.

  4. גם שואב אבק רובוטי יושק בתערוכה, ה-JetBot90 AI+. מדובר בשואב חכם המזהה עצמים ומחשב את נתיב הניקיון הטוב ביותר. לשואב יש חיישני תלת מימד ולידארים שיודעים להתחמק מכבלים ומעצמים קטנים, ולהגיע לפינות הכי נסתרות וקשות בבית.
SAMSUNG (צילום: SAMSUNG)
צילום: SAMSUNG

קו המחשבה החדש של סמסונג נקרא BeSpoke Home, הנולד מתוך אמונה וחזון של החברה הקוריאנית, ועוסק בחיבור בין המוצרים – המייבש ידבר עם מכונת הכביסה, המקרר ידע מתי החלב מחמיץ ויודיע לנו על כך כדי שאנחנו נחליף אותו, מטהר האוויר יתחיל לפעול כשאיכות האוויר תרד – כך שהסביבה שלנו תהיה נוחה, אוטומטית ומותאמת אישית אלינו הרבה יותר.

וזו רק ההתחלה! סמסונג תשיק עשרות מוצרים בימים הקרובים, אז הצטרפו אלינו וקבלו את כל החידושים הנוספים מתערוכת ה-CES.