הקורונה שינתה את המציאות שלנו מן הקצה אל הקצה אבל תוך כדי גם חידדה עבורנו כמה דברים חשובים: עכשיו, יותר מתמיד, יש חשיבות לזריזות וגמישות. Think Digital Summit Israel הוא כנס ייחודי העוסק בתעשייה חכמה יותר, מציאת דרכים לבנות גמישות וקיימות וגילוי דרכי עבודה חדשות, המתאימות לתקופה חסרת תקדים כזו. באירוע הדיגיטלי, שיתקיים ב-18 בנובמבר, תוכלו להיחשף לטכנולוגיות חדשות ופורצות דרך בתחום הענן, אבטחת מידע, בינה מלאכותית, מחשוב קוואנטי ועוד.

כולנו מתמודדים עם השינויים, ולכן, במסגרת האירוע תוכלו לשמוע ולקבל השראה מארגונים מובילים מהארץ ומהעולם ולגלות איך הם אימצו טכנולוגיות חדשות כדי להתמודד עם האתגרים. בנוסף תוכלו להתייעץ בלייב עם מומחים, לשחק עם הדגמות ולצפות בדמואים מרתקים. את הכנס ינחו דרור גלוברמן והדר אביאל ועל החלק הבידורי אחראי רשף לוי. סקרנים לדעת מה בדיוק הולך להיות שם? בבקשה:

המליאה מלאת השראה וחדשנות

דניאל מלכה, מנכ"ל IBM ישראל, יציג את הדרך בה ארגונים צריכים להתמודד עם המציאות החדשה, מלווה בסיפורי לקוחות, והוא אף יארח את לימור אפיק, מנכלית Red Hat) Rad Hat נרכשה על ידי IBM - הרכישה הגדולה ביותר בכל הזמנים בתחום הענן).

דניאל מלכה (צילום: מירי דוידוביץ)
דניאל מלכה, מנכ"ל IBM ישראל | צילום: מירי דוידוביץ

John Cohn, IBM Fellow, MIT- IBM Watson AI Labs, IBM

יציג את ההתפתחות והעתיד של הבינה המלאכותית, כולל האתגרים שהיא טומנת בחובה.

תערוכה SCIENCE EXPO

במהלך המליאה הקהל ייחשף לטכנולוגיות החדשניות והמסקרנות ביותר מהתחומים החמים בתעשייה, המפותחות במעבדות המחקר והפיתוח של IBM בישראל. למשל, בתחום הבינה המלאכותית הוא יוכל לראות כיצד מפתחים מסוגלים בתוך מספר ימים מועטים לבנות סוכן וירטואלי מבוסס בינה מלאכותית שייתן מענה יעיל, אמין ומהיר שיקל מאוד על הארגונים. עוד במסגרת המליאה, הקהל יפגוש טכנולוגיה נוספת המאפשרת הטסה אוטונומית של רחפן, מתאימה לכל רחפן ובעזרת AI מאפשרת לרחפן לאסוף מידע ולנתח אותו בצורה חכמה בעודו באוויר. אותה טכנולוגיה אפילו מאפשרת לשנות את מסלול הטיסה בעקבות תובנות שהתקבלו מהאנליזה.

לפרטים נוספים והרשמה לכנס המרתק של IBM>>

כמו כן, במהלך התערוכה יוסבר כיצד טכנולוגיית בלוקצ'יין, שהינה באז וורד שנכנס יותר ויותר חזק לחיים שלנו, מאפשרת לנו להעביר מידע בצורה מאוד מאובטחת. בעזרת רשת זו ניתן למנוע זיופים ולהעביר מידע בצורה בטוחה ומוצפנת. המליאה תעסוק גם בתחום אבטחת מידע ארגוני, בו IBM מובילה, כאשר הבסיס להובלה גם פה הוא בינה מלאכותית, למידה חישובית (ML) ועיבוד חכם של מידע רשתי והתנהגות משתמשים. יכולות אלו יודגמו באמצעות חיבור למציאות מדומה (VR) כאשר יוצג משחק המאפשר לאנליסטים לראות הדמייה של תנועה בסביבת הארגון ולזהות איומים בצורה תלת מימדית. לסיום יוצג הדבר הבא בתחום המיחשוב אשר ללא ספק עומד לשנות לנו את החיים – המיחשוב הקוואנטי. לא עוד שפה בינארית של 0 ו-1, אלא הרווח האינסופי של מה שנמצא ביניהם.

מסלולים:

Accelerate your business with Hybrid Cloud
טכנולוגיית הענן מאפשרת גמישות והגעה מהירה לשוק, בואו לשמוע איך עושים את זה נכון ובמהירות.

Client Experience driven by AI
טכנולוגיות כגון בינה מלאכותית, צ'אטבוטים, אוטומציה מאפשרות לטפל במהירות בלקוחות רבים ולספק חווית משתמש מוצלחת.

Protect your business with Cyber Security
אתגרי אבטחת המידע בעידן החדש הינם רבים, ובתקופת הקורונה אף התעצמו בגלל עבודה מרחוק
בואו לשמוע איך להתמודד עם האתגרים האלה.

סדנאות Code@Think למפתחים- Hands-On עם המומחים של IBM בלייב וקורסים בטכנולגיות מתקדמות חינם.

 לינק להרשמה>>