זה קורה לכל אחד מאיתנו. מגיעה שעת הצהריים בעבודה, יש לכם עוד מלא מטלות על הראש, העפעפיים צונחים להם לאט לאט ועוד רגע פשוט תרדמו על המקלדת. אז יש פתרון, הכירו את  קפסולת השינה שנמצאת בדרכה למקומות העבודה בישראל.

"היתרון הגדול הוא שבעצם יש לנו מקום מבודד, פרטי ואינטימי שמאפשר לנו לנמנם כמה דקות בזמן העבודה, ככה אחרי ארוחת הצהריים", אומר אבי ברססט, מנכ"ל חברת הולנדיה ונציג אירגון השינה העולמי בישראל בריאיון באולפן next. "השעה המדודה לשינת צהריים זה בין 10 ל-20 דקות".

אז איפה נראה את זה? "כבר ממחר בבוקר לחברת אייכה, מקום למשרדים משותפים. בנוסף זה יהיה במפעלים ובמשרדים, כך אפשר לתת לכל העובדים זמן מנוחה אמיתי בצהריים", מוסיף ברססט. "יש מחקרים שמראים בצורה ברורה ומושלמת שמנוחה קצרה במהלך היום מעלה את התפוקה להמשך היום, אנחנו מתרכזים יותר, אנחנו הרבה יותר פרודוקטיבים, אנחנו נחמדים וצוחקים יותר, ואנחנו מגיעים הביתה עדיין עם כוחות ואנרגיה".

 ומה קורה בעולם? "גוגל, פייסבוק ואפל כבר הכניסו את קפסולות השינה והם מדווחים שהעובדים יותר הרבה יותר רגועים ונינוחים והפיריון שלהם עלה בצורה משמעותית", מספר ברססט. "היום אפילו יש חנויות בניו-יורק שכל החנות מלאה רק בקפסולות. אתה משלם 5 דולר והולך לנמנם 20 דקות".