אחד המשחקים הפופולאריים ביותר בהסטוריה הוא כנראה איש תלוי. לא חשוב אם משחקים אותו עם דף ועט או מסך, הוא תמיד מאתגר וכיפי, ובדרך כלל נגמר בלי שהצלחתם לנחש את המילה, בציור ברמה של כיתה א' של מר-קו מתנדנד מגרדום ונראה יותר כמו סקיצה של דירת חדר וחצי בתל אביב.

מתוך המשחק "ברח מהכלב", גרסה מודרנית לאיש תלוי (עיצוב: אלעד בוסי)
מתוך המשחק "ברח מהכלב", גרסה מודרנית לאיש תלוי | עיצוב: אלעד בוסי

"ברח מהכלב" מפיח חיים חדשים במשחקי ניחוש המילים בזכות נטישת האיש המשעמם והמצויר גרוע לטובת גרפיקה חדשה וצורות משחק שהופכות אותו לעוד יותר ממכר ותחרותי מהמקור.

במשחק, שפותח על ידי המעצב הגרפי אלעד בוסי, תצטרכו לנחש מילה מקטגוריה כמו אישים, סרטים וסדרות, חיות, אוכל, מוזיקה ומקומות, לפני שהכלב הזועם שרודף אחריכם תופס אתכם. כל אות לא נכונה מקרבת אליכם את הכלב, עד שהוא יאכל לכם את הרגל ואת האגו.

בנוסף למשחק רגיל שבו רק מספר הטעויות חשוב, אפשר לשחק נגד טיימר של 120 שניות, שבהן תצטרכו לנחש כמה שיותר מילים. כמו כל משחק סמארטפון טוב, אפשר לשחק גם נגד חברים - אך במקום משחק דרך הרשת, תשחקו בתורות. בצורת משחק אחת, תוכלו לשחק עד 4 אנשים כשכל אחד מנחש אות בתורו ומי שמצליח לפתור את המילה כולה זוכה בנקודות, ובצורת משחק אחרת שני אנשים יכתבו כל אחד את המילים שהשני צריך לנחש.

להורדה: אנדרואיד

למשחקים נוספים