חולמות ללכת בדרכה של ליהי עופרי ולעבור את הקיר? רוצים לשבור את השיא המדהים של יונתן בוארון? כדי להפוך לנינג'ות ולהיות מסוגלים לעבור את המכשולים שיש בתכנית "נינג'ה ישראל ילדים" (המשודרת בערוץ הילדים) צריך להתאמן לא מעט, אבל המשחק החדש הבא הוא לגמרי מקום מצוין להתחיל בו את המסע.

"נינג'ה AR ילדים" הוא משחק חדש וחינמי לסמארטפון, אשר פותח ועוצב על ידי ערוץ הילדים בשיתוף חברת המשחקים הישראלית Oddlz. המשחק מדמה את אתגרי מסלול הנינג'ה באמצעות שימוש בטכנולוגיית מציאות רבודה (Augmented Reality) - אתם מכוונים את המצלמה קדימה, ורואים מולכם, דרך המסך, את המכשולים והמטבעות על גבי העולם האמיתי.

"נינג'ה AR ילדים" (צילום: "נינג'ה AR ילדים", צילום מסך)
צילום: "נינג'ה AR ילדים", צילום מסך

כדי לשחק, צריך למצוא כמה מטרים של שטח פתוח, נניח באופן ספייס המשרדי, או במגרש משחקים. באמצעות תנועה, מחשבה ומהירות, צריך לעבור את האתגרים ולאסוף את המטבעות. המטרה היא להתגבר על כמה שיותר מכשולים ושלבים שאמנם נמצאים רק על המסך אבל יכולים לפסול אתכם, לרכוש מיומנות ולהגיע לשיאים חדשים בניקוד, כשרמת הקושי עולה משלב לשלב.

המשחק מלווה בקריינות של מנחה "נינג'ה ישראל ילדים" - עודד פז, כך שתרגישו במשחק האמיתי. למתקדמים שמגיעים לשלב הקיר, יש ללחוץ במהירות עם שני האגודלים על המסך בנקודות המיועדות לכך, כדי לתפוס תאוצה ולנסות להגיע כמה שיותר גבוה - ולעבור את הקיר. 

"נינג'ה AR ילדים" (צילום: "נינג'ה AR ילדים", צילום מסך)
צילום: "נינג'ה AR ילדים", צילום מסך

נינג'ה ישראל ילדים משודר בשני ורביעי ב-15:00 בערוץ הילדים, לצופי פרטנר tv וסלקום tv. "נינג'ה AR ילדים" זמין להורדה בחנויות האפליקציות של App Store (למכשירי iPhone) ו-Google Play (למכשירי Android).