פעם איקס עיגול נחשב משחק מאתגר. ילדים ומבוגרים יכלו לשחק אותו שעות בלי הפסקה ובלי להיות מוכנים להודות שמי שלא מכיר את הטקטיקה פשוט לא ינצח בו לעולם את מי שכן.

אבל היום, כאשר חיפוש בגוגל יכול ללמד כל אחד את הטקטיקה, או אפילו סתם להגיד לו מה הכי טוב לעשות בכל מצב אפשרי במשחק, האתגר נעלם ואיתו הפופולאריות. אפילו טייסי חיל האוויר הישראלי לא באמת משחקים איקס עיגול בעזרת שובלי סילון בשמיים.

המשחק "מגה איקס עיגול"
אם אתם מגלים טקטיקה טובה - תגלו גם לנו

"מגה איקס עיגול", או בשמו הלועזי Mega Tic Tac Toe, הוא משחק של המפתח הישראלי נעם בהר, שמפתח משחקים מוצלחים שזוכים למיליוני הורדות בחנויות האפליקציות ובשאר הזמן עובד במיקרוסופט ישראל. המשחק, שזמין פחות או יותר לכל מכשיר שאפשר להעלות על הדעת, שובר את המסגרת סביב איקס-עיגול ומציע לשחק בשני הסימנים בלי מגבלת מקום - אפשר למקם איקסים ועיגולים בכל משבצת סמוכה לאחת בה כבר יש משהו, ואפשר לגלול את המסך לכל כיוון כדי לגשת למשבצות נוספות.

אפשר לשחק את המשחק נגד המכשיר שלכם, נגד חבר או נגד אדם אקראי ברשת. מכיוון שהמשחק מוצג לכל שחקן בשפה שלו, אין אפשרות לתקשר (אלא אם תמצאו טקטיקה ממש מחוכמת ליצירת מילים בעזרת מיקומי האיקס או העיגול - שתפו אותנו אם עשיתם זאת), אלא רק לשחק.

להורדה: אנדרואיד | אייפון | מחשב Windows | סמארטפון Windows

משחקים נוספים מחכים לכם בקייטנת נקסטר