מכירים את זה שלא בא לכם להתחייב לסדרה חדשה או להתחיל רצף משחקי גיימינג של שעות על גבי שעות ובא לכם פשוט משהו קליל להעביר איתו את הזמן? אז המשחק Hidden Through Time, שהופך יותר ויותר פופולארי בעולם, הוא כנראה בדיוק הדבר הממכר הזה.

Hidden Through Time הוא משחק שמבוסס על העקרון של ספרי "איפה וולדו?" (או: מצא את אפי) והוא הכי פשוט שיש - כל מה שצריך לעשות הוא למצוא אובייקטים ספציפיים, בעלי חיים או אנשים המוסתרים בסצנה מסוימת מההיסטוריה. בתחתית המסך תמצאו את התמונות של הדברים שעליכם למצוא ולאחר שמצאתם מספיק כאלה, אתם עוברים לשלב הבא.

זוהי התקדמות של 26 שלבים המתרחשים על פני ארבע תקופות בהיסטוריה: עידן היורה, מצרים העתיקה והמיסטית, אירופה מצמררת של ימי הביניים והמערב הפרוע האמריקני. כל תקופה כמובן בעלת מראה ייחודי משלה עם קבוצות חדשות של מבנים, חפצים ואנשים.

אם אתם מתקשים למצוא את החפצים המבוקשים, אל תדאגו - במהלך המשחק יש אפשרות גם להיעזר בחידות חמודות כדי למצוא את מה שצריך. כן אנחנו יודעים - לא מדובר במשחק מקורי בעל בשורה - אבל נראה שגולשים ברחבי העולם מתלהבים ומעידים שזה בדיוק הכיף הקטן הממכר שמעביר כמו שצריך את ימי הבידוד. אגב, גיימרים שהתמכרו כבר למשחקון הזה אומרים שלוקח בסך הכל כ-4 שעות לסיימו.