חברת המשחקים Activision Blizzard חשפה אמש את Call of Duty: Infinite Warfare, המשחק הבא בסדרת משחקי המלחמה הפופולרית, שיגיע לראשונה בתולדות הסדרה אל החלל החיצון. 

 

המשחק, שצפוי לצאת בחודש נובמבר הקרוב, מזנק אל העתיד, ועוסק במלחמה שניצתה לאחר מתקפת טרור של "כוחות הגנת ההתישבויות", כח צבאי שנועד, ככל הנראה, להגן על התישבויות אנושיות בחלל החיצון, אך בחר משום מה לתקוף את בני האנוש שנשארו כל פני כדור הארץ. המלחמה העתידית תתחיל בכדור הארץ אך תתפשט במהרה למקומות אחרים במערכת השמש. וכך, לראשונה בסדרה המשחק יכלול קרבות יריות בין חלליות, לחימה על פני כוכבים אחרים ועוד. למרות היציאה לחלל, לא נראה שהמשחק יכלול לחימה בחייזרים - אבל היוצרים כן מבטיחים "מצב זומבים" נפרד, שיאפשר לשחקנים לשתף פעולה כדי לשרוד מתקפות זומבים. מצב זומבים דומה היה קיים גם במשחקים קודמים בסדרה.

ב-Activision Blizzard וודאי מקווים שהמשחק החדש יחזיק לסדרת Call of Duty את המומנטום החיובי שלה, שקצת הלך לאיבוד בשנים האחרונות. הסדרה, שהיתה עד לאחרונה סדרת המשחקים המצליחה בעולם, קצת דרכה במקום בשנים האחרונות, כאשר המשחקים האחרונים בה זכו לביקורות פושרות ונתוני מכירות שלא הצליחו לשחזר את ימי השיא שלה.אמנם זו לא הפעם הראשונה בה הסדרה קופצת קדימה בסדרה, וגם משחקים כמו Call of Duty: Ghosts - Call of Duty: Advanced Warfare עשו זו, אך הקפיצה במשחק הבא תהיה הרחוקה ביותר, גם מבחינת לוח השנה וגם מבחינת הקונספט של מלחמה בחלל. מי היה מאמין שבמקור משחקי הסדרה עסקו במלחמת העולם השנייה.

יחד עם Infinite Warfare צפויה להגיע גירסה מחודשת של Call of Duty 4: Modern Warfare, שיצא במקור ב-2007 ונחשב עד היום על ידי רבים למשחק הטוב ביותר בסדרה. על פי התגובות ברשת, נראה שגיימרים רבים מתרגשים יותר מהאפשרות לשחק שוב במשחק הישן (עם גרפיקה מחודשת כמובן) מאשר ההרפתקה החללית החדשה. למרבה הצער, בשלב הראשון הדרך היחידה לרכוש את החידוש תהיה ב"גירסת המורשת" של המשחק החדש שתעלה 80$ (במקום 60$ למשחק בלבד), והוא לא יהיה ניתן לרכישה בנפרד.