חברת התשלומים הגדולה פייאפל ככל הנראה לא רוצה להיות מזוהה עם אתר הפורנו הגדול בעולם פורנהאב. באתר פרסמו הודעה בסוף השבוע שלשונה "דחוף - פייאפל עצרה את כל התשלומים לדוגמנים\יות". 

באתר פורנהאב ישנם סרטוני פורנו של חברות הפקה בתחום, וכן סרטונים אישיים שצולמו בסמארטפונים - חלקם ללא אישור המצולמות. החברה מאפשרת לפנות אליה ולהסיר סרטונים שפורסמו ללא הסכמה או מזהים את המשתתפות והמשתתפים, וכן הבטיחה שתסיר סרטונים של חברות שמואשמות בסחר בנשים - אולם סרטונים כאלה עולים לעתים מחדש לאתר, אם הם נמחקים.

בנוסף לאלה, ישנם סרטים שאנשים מעלים בעצמם ורשאים לגבות עליהם כסף או טיפים, באמצעות תיווך של פורנהאב. חלקם נעזרו בפייפאל בשביל לקבל את התשלום, והשירות חסם את האפשרות הזו בשבוע שעבר. על פי פורנהאב, ישנם יותר מ-100,000 משתתפים ומשתתפות בסרטים (שפורנהאב מכנה "דוגמנים" או "דוגמניות"), שנמנע מהם התשלום. 

"פורנהאב ביצעה תשלומים עסקיים בלי לבקש מאיתנו רשות", הסבירו בפייפאל לאתר Vice, "ביצענו מהלכים לעצור את העסקאות הללו". בתנאי השימוש של פייפאל יש איסור על תשלום על "חומרים ושירותים מסויימים בעלי אוריינטציה מינית". גם בשירות תשלום ובבנקים רבים אחרים יש איסור על תשלום על שירותי מין, גם אם השירות עצמו לא מוגדר כבלתי חוקי.

באתר אומרים שהם "הרוסים" מההחלטה של פייפאל, וכי ההחלטה של פייאפל מזיקה למאמצים להפסיק אפליה נגד עובדי מין, ואת הסטיגמות שיש עליהם ועליהן.