הסלפי של אלן דג'נרס (צילום: twitter)
הסלפי המדובר | צילום: twitter

 

טרנד הצילומים העצמיים – "סלפיז" – הוכיח את עצמו כבר פעמים רבות כאחד מכלי ההבעה העוצמתיים בדור הנוכחי. נכון להבוקר נראה שסמסונג, יצרנית הסלולר הגדולה בעולם, הצליחה למצוא את השילוב המנצח כדי להגביר עוד יותר את עוצמת ה"סלפי" – לשלב אותו עם אירועים נוצצים מלאי ידוענים נוצצים לא פחות.

לקראת טקס האוסקר ששודר הלילה בחסות סמסונג, ציידה החברה את המנחה והקומיקאית אלן דג'נרס במכשיר הדגל החדש שלה, גלקסי  נוט 3. באחד מרגעי השיא של הטקס אספה סביבה דג'נרס כמה אורחים – בראד פיט, אנג'לינה ג'ולי, קווין ספייסי, ג'ניפר לורנס, בראדלי קופר ועוד כוכבי הוליווד – כאשר קופר מצלם תמונה עצמית-קבוצתית. התוצאה הועלתה לטוויטר, תחת הכותרת "אם רק הזרוע של בראדלי היתה ארוכה יותר. התמונה הטובה ביותר אי פעם. #אוסקר".

עוד NEXTER כל הזמן בעמוד הפייסבוק

רגע צילום הסלפי:

 

הציוץ של דג'נרס צבר תוך זמן קצר המוני "ריטוויטים". חצי שעה לאחר שליחתו כבר שלחו אותו מחדש למעלה מחצי מיליון גולשים, ומספר דקות לאחר מכן כבר עבר את שיא הציוץ בעל מספר ה"ריטוויטים" הגדול ביותר אי פעם – זה ששלח אובמה (או אחד מעוזריו) לאחר נצחונו בבחירות האחרונות שנערכו בארה"ב בנובמבר 2012. הציוץ ההוא זכה לקרוב ל-800,000 כאלה, בעוד הציוץ של דג'נרס עומד כבר על למעלה מ-2 מיליון.

נציין כי למרות החסות שנתנה סמסונג לטקס האוסקר, והשקיעה עשרות מיליוני דולרים, עם פרסומות של גלקסי S5 ששודרו לאורך הטקס, הבחינו הגולשים כי חלק מהתמונות שפירסמה דג'נרס במהלך הטקס ומאחורי הקלעים, צולמו דווקא עם האייפון הפרטי שלה. 

>> לכל הזוכים של האוסקר

הציוץ של אלן דג'נרס ושל ברק אובמה: