שנה אחרי שאפל מיוזיק פתח בפני הישראלים עולם שלם של מוזיקה, שירות ספוטיפיי צפוי להצטרף אליו להיות זמין גם הוא בישראל, כך נודע ל-NEXTER.

האיכות של השירים, יש מאזינים שיגידו, גבוהה יותר. במספרים זה 320Kbps. אבל חשוב מכך - אפשר להתחיל לשמוע מוזיקה ממכשיר אחד (נגיד מחשב) ולהמשיך מאותה נקודה במכשיר אחר (נניח סמארטפון), או להשתמש בסמארטפון כשלט למחשב. אם דאגתם, יש גם מוזיקה ישראלית - לא את הכל, אבל יש.

ספוטיפיי עולה 9.99 אירו בחודש (לועמת אפל שעולה 20-30 שקל לחודש), ומאפשר גישה חופשית למיליוני שירים. עד כה השירות היה חסום בישראל, אך זה כמובן לא מנע ממי שממש רצה להתחבר אליו לעשות את זה באמצעות חשבונות מחו"ל ותוכנות להחלפת כתובת ה-IP.

כעת נראה שהחברה מתכננת כניסה ליותר שווקים, ובהם גם מדינת ישראל. מודעת דרושים של החברה חושפת שמחפשים מנהלי מכירות ומנהלי שירות לקוחות שיהיו אחראיים על מדינות אזור המזרח התיכון, ובהם גם דוברי עברית. ההשקה של ספוטיפיי צפויה להתקיים עד סוף השנה.

מספוטיפיי נמסר בתגובה: "אנחנו יודעים כמה תשוקה יש לחובבי מוזיקה ישראלים וספוטיפיי רוצה להיות זמינה בכל מדינה. עם זאת, אין לנו תוכניות מידיות להשיק בשוק שלכם. ספוטיפיי ייצרו אתכם קשר ברגע שנתכנן השקה בישראל".