אין תמונה
התינוק הוחלף בחתול. עכשיו צריך תוסף שמעלים את כל החתולים מהפיד

יש הרבה דברים איומים שאנשים יכולים לעשות בפייסבוק ולהפריע לשגרת יומנו המושלמת. אבל אין ספק שאלבומי התינוקות הם אחת מהדרכים האיומות ביותר לעצבן גולשים רבים. הורים טריים שלא יכולים שלא להתלהב מפלא הבריאה שלהם מציפים את הפיד בכל תמונה של כל מה שהילוד הצעיר מסוגל לעשות. תמונות על גבי תמונות של הילד המתוק אוכל, ישן, אוכל, ישן, משחק, אוכל, משחק עוד קצת ואז שוב אוכל וישן.

תינוק סקפטי
מה אמרת שהתוסף הזה עושה?

אם גם לכם נמאס לראות תמונות של הורים משוגעים מאהבה שמעלים צילומים של הילד שלהם בכל פינה בפייסבוק, אבל לא נעים לכם למחוק אותם מרשימת החברים, יש פיתרון נוח מאוד - תוסף חדש לדפדפן כרום.

התוסף עם השם המחייב Unbaby.me, מוטמע בדפדפן בהתקנה פשוטה יהפוך כל תמונה של תינוק מתוק למשהו אחר, כל מה שתרצו. אתם יכולים אפילו לבחור פיד תמונות שיחליף את תמונות התינוקות למה שמתחשק לכם. לדוגמה, פיד מילת המפתח "כלב" באינסטגרם. או אפילו פיד של "ארונות", אם זה מה שאתם מעדיפים לראות במקום התינוקות.

הבעיה העיקרית של התוסף המבטיח היא שהוא עובד על סינון תמונות לפי התיאור הטקסטואלי שלהן. יש מילות מפתח עיקריות שהתוסף מספק לכם ואתם יכולים להוסיף משלכם. מילות המפתח המקוריות הן באנגלית, לכן אתם צריכים להוסיף מילות מפתח משלכם בעברית. וכאן נדרשת לא מעט עבודה.

>> אוהבים חתולים? בטח תאהבו את האתר הזה

>> כבר ראיתם את נבחרת השחייה של ארה"ב עושה את "קול מי מייבי"?