הציע את בת זוגו למכירה באיביי
הצעה מפתה. התמונה מתוך המודעה באיביי | צילום: איביי

מבין הדרכים הרבות והמשונות לחגוג את יום האהבה, זו כנראה הכי ביזארית והכי פחות רומנטית בה נתקלנו: גבר בריטי "מכר" את חברתו באתר המסחר המקוון איביי תמורת מעט יותר מ-700 ליש"ט (כ-4,000 שקלים).

שון קולז, תושב העיירה קטרינג שבנורת'המפטונשייר, העלה בשבוע שעבר לאתר עמוד מכירה פומבית, בו הציע את דבי מוראן, בת זוגתו מזה כשש שנים. הוא הגדיר אותה כ"אישה זקנה", ציין את עצלותה בביצוע מטלות הבית וצירף תמונה בלתי מחמיאה בה היא נראית "מרוחה" על הספה מול המחשב בחדר מבולגן מאוד.

עוד NEXTER כל הזמן בעמוד הפייסבוק

למרבה הפתעתו, כמה מגולשי איביי החליטו להשתתף במכירה הפומבית והציעו על מוראן סכומים שהגיעו עד 721 ליש"ט – קרוב מ-4,200 שקל. עם זאת, הוא נאצץ להסיר את המכירה מהפורטל לאחר שהתברר לו כי היא מפרה את תנאי השימוש, האוסרים על מכירת בני אדם.

"במלוא הרצינות, לא הייתי מוכר אותה בעד שום דבר", הוא אמר לרשת הטלוויזיה הבריטית ITV, וציין כי רשם את מוראן כפריט הדורש איסוף אישי ואינו כולל החזרה. היא מצידה, אמרה למצלמות הטלוויזיה כי "בהתחלה קצת התרגזתי ממנו, אבל ידעתי שהוא לא עשה זאת מרשעות, כי הוא לא כזה. אני יודעת שהוא באמת אוהב אותי. זו רק בדיחה שקצת יצאה מכלל שליטה".

>> זוועה בבריטניה: בן 13 אנס את אחותו כי חיקה סרט באקס בוקס

>> 32 ישראלים שאתם חייבים לעקוב אחריהם בפייסבוק