תמונות המחזור הסקסיות נערכו בפוטושופ
מצאו את ההבדלים

 

על מקרים של ריטוש תמונות כדי לגרום לאנשים - ובעיקר נשים - להיראות טוב יותר שמענו בשנים האחרונות לא מעט. בישראל כבר עבר חוק שאף אוסר ריטוש דוגמניות בפרסומות כדי למנוע עידוד אנורקסיה. אבל עריכת תמונות שמטרתה לגרום לנשים להיראות פחות מושכות - זה כבר מקרה נדיר.

עוד סיפורים, סרטונים ותמונות בפייסבוק של NEXTER

תלמידות תיכון ביוטה שבארה"ב זועמות על כך שבספר המחזור שלהן נערכו תמונותיהן כך שיראו פחות חלקים מגופן. רבות מהבנות נדהמו לגלות כי לתמונותיהן נוספו חלקי ביגוד שלא לבשו בזמן הצילום, כגון שרוולים או חולצות בסיס.

אחד הדברים שהצליחו להרגיז את הבנות היה העובדה שהשינויים לא היו אחידים. "היו הרבה בנות שלבשו גופיות וחציין נערכו וחציין לא", אמרה לתחנת הטלוויזיה המקומית של פוקס התלמידה רייצ'ל ראסל. "אני מרגישה כאילו הם הטילו פתקים עם שמותינו לכובע ושלפו פתקים כדי להחליט את מי לערוך".

עוד ב-NEXTER:

טרי שומייקר, מפקח מחוזי על בתי הספר במחוז וואסאץ', טוען שהתלמידות ידעו את קוד הלבוש לצילומים, ושחלקן אף זוכרות שלט ברור שהודיע שההנהלה שומרת לעצמה את הזכות לערוך את התמונות בטרם פרסומן. עם זאת, הוא הודה כי בית הספר שגה כאשר החיל את המדיניות בצורה לא אחידה. "אנחנו מתנצלים רק על כך שלא היינו יותר אחידים במה שניסינו לעשות", הוא אמר לפוקס. "במובן הזה אנחנו מקווים שנוכל לעזור לילדים להתכונן טוב יותר כך שיידעו איך להתלבש כראוי".

תמונות המחזור הסקסיות נערכו בפוטושופ
השרוולים צמחו בעזרת הפוטושופ
תמונות המחזור הסקסיות נערכו בפוטושופ
הגזימה עם המחשוף וזכתה לגופיה וירטואלית שחורה
תמונות המחזור הסקסיות נערכו בפוטושופ
משטרת הצניעות שוב נגד גופיות
_OBJ _OBJ