יש לכם כיסוי לטלפון? קבלו טיפ מאחד האנשים המבריקים בעולם. ניל דגרייס טייסון, האסטרופיזיקאי המגניב הידוע בעולם, חושף כי אינו משתמש בכיסוי למכשיר הטלפון הנייד שלו, כי הוא רוצה להנות מהמכשיר הדק שלו ולא להפוך אותו לעבה יותר. 

לטייסון יש אייפון X - סמארטפון שהוא גם מהיקרים בשוק, וגם הופך להוצאה לא קטנה, אם המסך שלו נשבר. טייסון מסביר בפשטות, שהוא מוריד את הסיכוי של הנפילה באמצעות אימון לאצבעות.

הנושא עלה בתוכנית רדיו מצולמת בה השתתף דגרייס טייסון. הוא סיפר שהרעיון לדרך הפעולה הזו הגיע לאחר שצפה בסרט באקדוחנים שעושים להטוטים עם האקדח ומסובבים אותם על האצבעות. הוא הסיק: הם עשו להטוטים כדי להיות מאומנים שבשעת קרב לא יפול להם האקדח.

לצד פועלי המדעי, ניל דגרייס טייסון ידוע בזכות הופעותיו בתוכניות בידור, בסרטים ובסדרות כמו המפץ הגדול. בתחום עיסוקו הוא ידוע בכך שהוביל את ההחלטה להחריג את כוכב הלכת פלוטו ככוכב לכת ולהגדירו מחדש ככוכב לכת ננסי. 

לעכברי הרשת הוא ידוע בזכות המם ״זהירות יש לנו פה באד אס״, על מישהו שעושה משהו שהוא לכאורה מסוכן - בהחלט כמו ללכת עם אייפון X בלי כיסוי.

via GIPHY

האם גם לנו כדאי לנקוט בדרך הזו? יש לציין שבנוסף למוח המבריק שלו, ניל דגרייס דייסון הוא גם עשיר מאוד ויכול להרשות לעצמו שיתנפץ לו המסך.