ח', חברת קהילת העבריים מדימונה עדיין מחכה להתנצלות מענבל בן ברוך שהשפילה אותה באוטובוס בבאר שבע בפני נוסעים, כינתה אותה מסריחה, והעלתה תיעוד של זה לפייסבוק ביום חמישי האחרון.

ח' אומרת שבניגוד להצהרת בן ברוך בתוכנית "שש עם סיוון רהב מאיר", היא לא התקשרה להתנצל. "זה היה אירוע קשה עבורי", סיפרה בת ישראל לחברי הקהילה, "אני לא מצפה לכלום. חברי הקהילה יטפלו בזה". יהויכין בן ישראל, אחד מדוברי הקהילה, ציין כי בן ברוך אמנם פגשה ביום חמישי את אחת מחברות הקהילה והתנצלה בפניה על המקרה, אך לא התנצלה בפני ח' עצמה.

"זה שקר מוחלט. היא לא התקשרה ולא טרחה להגיע לפה ולהתנצל על המעשה הנוראי שהיא עשתה. אני בהלם מהדברים שהיא אמרה", טען בן ישראל, "אנחנו ננקוט נגדה באמצעים משפטיים. לא נעבור על כך לסדר היום. אסור שהגזענות תרים ראש במדינה".

חבר אחר בקהילה היה נחרץ אף יותר: "אחרי כל הסערה פתאום היא מספרת שהיא הייתה תחת השפעת כדורים, שהשתלטו עליה. יום לפני שלחתי לה הודעה במסנג'ר שלה, שתוריד את הסרטון, אבל היא לא חזרה אליי. אני לא מאמין לשום מילה שיוצאת לה מהפה. היא תשלם מהכיס על מה שעשתה".

עקב מבול הודעות מגולשים שזעמו על התנהגותה מחקה בן ברוך את פרופיל הפייסבוק שלה. לאחד ממקורביה אמרה בן ברוך: "התנצלתי וזהו. רוצים לתבוע אותי? אין בעיה, אני אמא חד הורית, אין לי שום כסף, שיעזבו אותי בשקט".