מי האופנוען שצילם את עצמו בווידאו רוכב בקור המקפיא של שוק חג המולד בעיר הגרמנית מינסטר כשהוא ערום לחלוטין? שאלה זו מעסיקה בימים אלה את המשטרה המקומית, המחפשת אחר הרוכב במטרה להטיל עליו עונש על מה שדובר המשטרה, אנדריאס בודה, הגדיר בתגובה לעיתון Westfälische Nachrichten ("חדשות ווסטפליה") כ"עבירה קלה".

 

הסרטון בו מתועד הרוכב העירום עלה ליוטיוב באמצע החודש וצבר למעלה מ-200 אלף צפיות. לפי עמוד הפייסבוק שלו, Baller Boyz, נראה שמדובר במעין התערבות שלו עם חברים, במסגרתה הבטיח בנובמבר לאוהדי העמוד העוסק באופנועים כי "אם התמונה הזו תקבל אלף לייקים אבצע 'שחיקה' בעירום בשוק חג המולד". התמונה אכן קיבלה את אלף הלייקים המבוקשים, והוא קיים את הבטחתו ורכב על אופנוע ה-Yamaha R6 שלו כשלגופו רק קסדה המסתירה את פניו ומדבקות עם לוגו עמוד הפייסבוק.

עוד NEXTER כל הזמן בעמוד הפייסבוק

אין תמונה
לא מפחד מהקור (אם אתם יודעים למה אנחנו מתכוונים). האופנוען העירום

עם זאת, העוברים והשבים בשוק באותו יום לא בהכרח מסכימים עם המשטרה על כך שמדובר בעבירה של פגיעה ברגשות הציבור. אחת מהן, בירגיט ווייסטהוף-שולצה, אמרה לעיתון כי "הצפייה ב(רוכב הערום) לא היתה בלתי-נעימה לצפייה", והוסיפה כי בעת שהרוכב הערום שחק את צמיגיו על הקרקע והפיק עשן היא התקרבה וניסתה למצוא זווית נוחה יותר לצפייה בו.

נציין כי מינסטר, הנמצאת במערב גרמניה, קרה למדי בעונה זו והטמפרטורות בה נעות בין 5 ביום ל-0 בלילה עם ממוצע של פחות משעתיים בהירות ביום ואקלים מעונן, גשום מושלג רוב הזמן.

>> הרובוטים של גוגל משתלטים על העולם 

>> הדבר היחיד שאסור לאסטרונאוטים לאכול