בית המכירות הפומביות RR Auction יציע למכירה אוסף נדיר של מוצרי חברת אפל. הקולקציה, שהייתה שייכת למהנדס עיצוב המוצר לשעבר של ג'רי מאנוק, כוללת כמעט כל מה שתוכלו לדמיין - ממחשב Apple 1 ועד מגבות חוף.

המכירה הפומבית, תחת הכותרת "מכירה פומבית של סטיב ג'ובס", תפתח ב-5 במרץ והיא כוללת בעיקר פריטים משנות השבעים והשמונים. על כמה מהפריטים ניתן אף למצוא חתימות נדירות של סטיב ג'ובס, כמו מחשב נייד Powerbook. בובי ליווינגסטון, סגן נשיא בכיר ב-RR Auction, ציין בהודעתו כי "סטיב ג'ובס היה סרבן חתימות", כדי שתוכלו להבין באיזה דבר נדיר מדובר כאן.

הנה חלק מהפריטים הנדירים שתוכלו למצוא במכירה הפומבית שתיסגר ב-12 במרץ:

מחשב ה-Apple 1, שיוצר ועוצב על ידי מנכ"ל אפל המנוח סטיב ג'ובס יחד עם שותפו סטיב ווזניאק בשנת 1976. בעבר נמכר המחשב ב-815 אלף דולר.

ערך משוער: 300 אלף דולר


תצלום של מחשב
 ה-Apple 1 בגודל 14X11 חתום על ידי מייסד אפל השותף סטיב ווזניאק.

ערך משוער: 200 אלף דולר

כרזה של אפל II משנת 1977. הכרזות שימשו ליריד המחשבים המערבי בחוף המערבי בסן פרנסיסקו, שם הציגה אפל לראשונה את ה-Apple II.

ערך משוער: 1,800 דולר

מחשב Macintosh PowerBook 190cs, מחשב נייד עם צג צבעוני שיצא בשנת 1995. הוא כולל חתימה של ג'ובס מאחור ואת הביטוי "Happy Computing".

ערך משוער: 10,000 דולר

סט של שבע חולצות. על החולצה האדומה, שנוצרה על ידי צוות אפל, כתוב "אנחנו לא מורשים להגיב על מוצרים שלא הוכרזו" בגב.

ערך משוער: 1,000 דולר

שעון אנלוגי משנת 1998, שאין לו שום קשר ל-Apple Watch של ימינו. בשעון הישן היה לוגו של של החברה בחלקו הפנימי יחד עם הביטוי "תחשוב אחרת".

ערך משוער: 400 דולר

סט של ארבע מגבות חוף.

ערך משוער: 800 דולר


את הרשימה המלאה, כולל הגשת הצעה למכירה הפומבית, תוכלו לראות כאן.