גורבקש חלאל	 (צילום: dailymail.co.uk)
גורבקש חלאל. היכה את חברתו 117 פעמים בחצי שעה וניסה לחנוק אותה | צילום: dailymail.co.uk

נדמה לפעמים שאנשים עשירים ובעלי השפעה חושבים שהם מעל החוק. וייתכן שכך גם היה במקרה של מייסד ומנכ"ל חברת הפרסום במדיה הדיגיטלית Radiumone - גורבקש חלאל.

חלאל בן ה-31 בלבד הואשם כי באוגוסט האחרון היכה את חברתו. לפי כתב האישום הוא הכה אותה 117 פעמים בהתקף זעם שנמשך חצי שעה. התקיפה הזועמת של חלאל תועדה בבירור במצלמות CCTV המותקנות בדירת הפנטהאוז שלו בסן פרנסיסקו. אך באורח פלא הסרטון נמצא כלא קביל כראיה בבית משפט, זאת משום שהתקבל ללא צו משפטי. במקביל הפסיקה הנפגעת לשתף פעולה ומשכה את תלונתה.

גורבקש חלאל	 (צילום: dailymail.co.uk)
גורבקש חלאל ונשיא ארה"ב: היווה סמל להגשמת החלום האמריקאי | צילום: dailymail.co.uk

חלאל לבסוף הודה באשמה בשני סעיפים של אלימות במשפחה ותקיפה וקיבל שלוש שנים של מאסר על תנאי, 25 שעות של שירות קהילתי וחויב לקחת חלק בקורס נגד אלימות משפחתית. העונש הקל יחסית לעבירות הרים לא מעט גבות והכעיס הרבה מאוד אנשים בעמק הסיליקון ששוב נאלצו להתמודד עם המציאות הסקסיסטית שנשלטת כמעט לחלוטין על ידי גברים עשירים וחזקים. 

גורבקש חלאל
רווק נחשק

עוד ב-NEXTER:

אלא שאז הגיעה התפנית. ביום שבת האחרון החליט הדירקטוריון של Radiumone, להעניש את חלאל בצורה משמעותית קצת יותר ופיטר אותו מתפקידו הרם. לפי דיווחים שלא אושרו, הדרישה לפטר את חלאל הגיעה דווקא מהמשקיעים של החברה ששווה היום כמאה מיליון דולר, שלא רצו לפגוע במוניטין שלה. נזכיר כי אירוע התקיפה נחשף כבר בחודש אוגוסט, אך חלאל המשיך לכהן בתפקידו כמנכ"ל RadiumOne והוזמן להרצאות שונות ברחבי העולם. אחת מהן אגב תחת הכותרת "15 דברים שאסור למנהיג לעשות", סביר להניח שלהכות נשים זה אחד מהדברים האלה. 

הסיבה למתקפה: "חברה שלי קיימה יחסי מין לא מוגנים תמורת כסף"

בעקבות ההאשמות, הסיקור הנרחב של המקרה וההדים שעורר ברשתות החברתיות, פירסם חלאל פוסט בבלוג שלו ובו הציג את הצד שלו בסיפור. "ישנו הבדל בין זעם לבין אלימות במשפחה" הוא כתב בין היתר וטען שהסיבה לזעם נבעה מכך שחברתו קיימה יחסי מין לא מוגנים תמורת כסף עם גברים אחרים. 

גורבקש חלאל
עם חברה לשעבר

עוד כתב: "השבוע, המדיה החברתית הפכה לבית המשפט של דעת הקהל והחליטה להצמיח חיים משל עצמה. אנשים לא יכולים להבין את כל הסיפור בסטטוס של 140 תווים, אז הם מתחילים להאמין לכל ההאשמות השקריות והמנופחות". משם הוא המשיך בתקיפת חברי הדירקטריון שהצביעו בעד פיטוריו, למרות שלדבריו הוא הרוויח להם הרבה מאוד כסף בשנים האחרונות. אם זה בחברה הנוכחית ואם זה בחברות הקודמות שיזם. 

עוד סיפורים, סרטונים ותמונות בפייסבוק של NEXTER

המהגר שעשה שני אקזיטים לפני גיל 27

חלאל נולד בהודו ומשפחתו היגרה לארה"ב כשהיה בן ארבע. כשהיה בן 18 בלבד הוא מכר תמורת 40 מיליון דולר סטארט אפ שהקים, חברת אונליין שמכניסה כסף מפרסומות המבוססות על הופעות. ארבע שנים לאחר מכן הוא הקים חברה נוספת שהייתה גם אחת החברות הראשונות שעסקה בפרסום אישי. את החברה הזו הוא מכר ליאהו תמורת 300 מיליון דולר. הצעיר המוכשר ללא ספק, גם התארח בתוכניתה של אופרה ווינפרי ונחשב לאחד מהרווקים הנחשקים בעולם. הוא גם כתב ספר אוטוביוגרפי על הצלחתו בגיל 27.

חלאל מתארח בתוכניתה של אופרה ווינפרי: