אתר Android Police העלה תמונת הדמיה ראשונה של מה שאמור להיות פיקסל 2 XL - סמארטפון הדגל הבא של גוגל. על פי התמונה, העיצוב יזכה לרענון בהתאם למגמות שנקבעו בהשקות המכשירים המובילים האחרונות: מסך AMOLED ביחס של 18:9 עם שוליים דקים במיוחד, מסגרת לחיצה וגוף ללא פסי אנטנה. חשוב לציין כי לא מדובר בתמונת הדמיה רשמית שדלפה מגוגל, אלא תמונה שהורכבה על ידי העורכים באתר בהתאם למידע שהגיע ממקורות שונים.

על פי המקור, גוגל החליטה ככל הנראה להעביר את פיתוח הסמארטפון מ-HTC, שפיתחה את הדור הקודם, ל-LG, ולכן Pixel 2 דומה למדי ל-G6 שהושק בתחילת השנה והדגם המוגדל יצויד במסך גדול עוד יותר בגודל 6 אינץ'. שולי המסך יהיו מעוגלים ודקים במיוחד, אם כי המסך עצמו אינו קמור. מעל למסך ניתן להבחין במצלמה הקדמית ובשבכת הרמקול. כרגע טרם ידוע האם זוהי אפרכסת לשיחות בלבד, או גם רמקול. 'חלון' הזכוכית, נגיעה עיצובית שאפיינה את מכשירי הפיקסל הראשונים, חוזר גם הפעם, אם כי הוא הוקטן וכעת מכיל בתוכו רק את המצלמה האחורית ונורת ההבזק. חיישן טביעת האצבע ממוקם מחוץ לחלק העשוי זכוכית.

עוד ב-TGspot:
ללואי ויטון יש שעון אנדרואיד ב-2,500 דולר
לעומת זאת, שעוני האנדרואיד של Mobvoi עולים ממש מעט

 

כפי שניתן לראות מהתמונות, גוף המכשיר מלבני עם פינות מעוגלות, ללא פסי האנטנות שהתרגלנו לראות, וייתכן כי אלה מוסתרות בחכמה או משתלבות עם צבע המכשיר. המקור טוען עוד כי גוף המכשיר יצויד במסגרת רגישה ללחיצה - יכולת הדומה לטכנולוגיית EdgeSense שהוצגה עם מכשיר ה-HTC U11. מחווה של "מחיצת" המכשיר - כלומר הידוק האחיזה בו - תאפשר ביצוע פעולות שונות, אם כי כרגע טרם ידוע כיצד בגוגל מתכוונים להטמיע יכולת זו.

מעבר לכך אין פרטים נוספים, וכרגע לא ידוע מהו מפרט הטלפון, תאריך ההשקה המדויק או המחיר הצפוי.

הכתבה פורסמה במקור באתר TGspot