השחקנים בראדלי קופר וליאונרדו דיקפריו, הזמרת ליידי גאגא והכדורסלן מייקל ג'ורדן התכנסו השבוע כולם במתחם נופש בסיציליה שבאיטליה, לכנס סודי שמארגנת גוגל מדי שנה. הכנס, שזכה לכינוי "מחנה הקיץ של גוגל" (Google Camp), הוא פרי מוחו של מייסד החברה, לארי פייג', שהגה אותו במטרה לבנות רשת של קשרים אירופיים, והוא מנוהל על ידי מנכ"ל גוגל באירופה, מאט בריטין.

מדי שנה משתתפים בו מנכ"לים, משקיעים וסלבריטאים, שבשעות הבוקר מנהלים דיונים על ענייני השעה, ואחר הצהריים ממשיכים למסיבות קוקטייל שנמשכות עד לשעות הקטנות של הלילה. "אני לתומי חשבתי שמחנה הקיץ של גוגל הוא באמת מחנה שגוגל מארגנת לילדים חכמים מאוד", כתבה גולשת אחת בטוויטר.


מעצבת האופנה דיאן פון פירסטנברג, שהיא גם בת זוגו של איל המדיה בארי דילר, העלתה לאינסטגרם תמונה שלה עם הזמר הארי סטיילס (לשעבר "וואן דיירקשן") והדוגמנית קרלי קלוס מבלים ביאכטה שלה ושל דילר במהלך הכנס.

Glamourous lunch break !@harrystyles @karliekloss

A post shared by @ therealdvf on

האירוע מתקיים כבר שלוש שנים ברציפות בוורדורה, מתחם נופש חמישה כוכבים שממוקם במרחק רבע שעת נסיעה מעיירת החוף סקיאצ'ה. עם המשתתפים בו בשנה שעברה נמנו הנסיך הארי, המיליארדר לקשמי מיטאל, ומייסד סנאפצ'ט אוון שפיגל.

לכתבה המקורית ב-TheMarker

עוד ב-TheMarker:
מחלוקת בעולם: האם החילוץ של יוון הצליח או כשל?
הוריו של האיש העשיר בעולם עשירים כמעט כמוהו