אריק שמידט ואשתו וונדי (צילום: Amy Sussman, GettyImages IL)
יחסים פתוחים? אריק שמידט ואשתו וונדי | צילום: Amy Sussman, GettyImages IL

"אם יש לכם משהו שאתם לא רוצים שידעו – אולי כדאי לכם פשוט לא לעשות אותו מלכתחילה", המשפט המפורסם של יו"ר גוגל, אריק שמידט (58), חוזר לרדוף אותו ובגדול.

במהלך הימים האחרונים נחשפו פרטים מביכים על שמידט, אחד האנשים החזקים והמשפיעים בעולם, עם הון שמוערך בכ-8.2 מיליארד דולר - דירת הרווקים שהוא מתחזק ומנהל בה רומנים ורשימת הבחורות שהוא עוקב אחריהן באינסטגרם. 

זה התחיל כשבמהלך סוף השבוע חשף אתר בת של גוקר כי רשימת הנעקבים של שמידט באפליקציית אינסטגרם שנחשפה בטעות לעיני כל הגולשים, כוללת בעיקר נעקבות, ובמיוחד כאלה שנטו להצטלם עם בגדים מינימליים (כפי שתוכלו להתרשם מהתמונות בהמשך).

אין תמונה
ביקש בחורות ש"יקשטו לו את היאכטה"

בואו לפייסבוק של נקסטר

שמידט, שבין שלל משרותיו הבכירות ניתן למצוא תפקידים כמנכ"ל סאן, חבר בדירקטוריון אפל, מנכ"ל גוגל ועכשיו היו"ר שלה, "נתפס על חם" בשל העובדה שחשב שמאחר ורשימת הנעקבים באינסטגרם ניתנת להסתרה מעיני הציבור, לא יקרה כלום אם הוא יעקוב שם אחרי מגוון בחורות סקסיות, לא בדיוק מתחום ההייטק. זאת בניגוד לרשימת הנעקבים שלו בטוויטר, שמאחר וחייבת להיות גלויה, כוללת רק אנשים מתעשיית הטכנולוגיה והעיתונות המסקרת אותה.

אך שמידט לא הסתפק, כאמור, בצפייה בתמונות פרובוקטיביות ברשת. במקביל חשף הניו יורק פוסט כי שמידט, אחד האנשים החזקים והמשפיעים בעולם, שכר בניו יורק דירת פנטהאוז (או כמו שכינו את זה באתר גוקר "פנטהאוז הסקס"), בשטח של 580 מ"ר ובסכום של כ-15 מיליון דולר, אטומה לקול, ודאג להרחיק מהסביבה אנשי צוות שעלולים לראות אותו נכנס ויוצא עם הנשים איתן נהג לנהל רומנים בדירה המפוארת. "בזמן שכולם בניו יורק רוצים שומר בכניסה, אריק ביקש במיוחד שלא יהיה לו אחד", סיפר אחד ממקורביו לניו יורק פוסט. הבקשה לוותר על השומר, נועדה לאפשר למיליארדר פרטיות גמורה, אך מסתבר שכפי שהוא עצמו אמר לא פעם, פרטיות בעידן הרשת היא לוקסוס בלתי אפשרי להשגה.

מקור נוסף מספר כי מוקדם יותר בקיץ, שמידט נפש בריביירה הצרפתית וביקש מעוזריו לסדר לו חברות ש"יקשטו את היאכטה שלו".

יחסים פתוחים עם האישה?

באשר למצבו הזוגי, מוגדר שמידט על הנייר הרשמי כנשוי. האישה, וונדי (57), מתגוררת בכלל במסצ'וסטס, ויש הסבורים כי השניים פרודים לחלוטין, ואחרים טוענים כי הם נמצאים במערכת יחסים פתוחה.

יחסים פתוחים או לא, ברור שוונדי מכירה היטב את הרפתקאותיו הרומנטיות של בעלה. לפי הדיווחים, מלבד אותם יחסים מזדמנים עם בחורות אנונימיות, שמידט ניהל רומן עם ליסה שילדס, בכירה במשרד יחסי חוץ ועם הפסנתרנית הוויטנאמית צ'או-גיאנג ת'י נגויאן.

כך נראה "פנטהואז הסקס" של שמידט:

אין תמונה
580 מ"ר במחיר של כ-15 מיליון דולר. "פנטהאוז הסקס" של אריק שמידט

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אין תמונה
הדירה אטומה לקול, כדי לאפשר למיליארדר פרטיות מוחלטת

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ואלה חלק מהבחורות ששמידט עוקב אחריהן באינסטגרם:

 

 

 

 

רשימת המעקב של יו